1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

4. příprava Nymburk – Jablonec 2:1 (1:0, 0:1, 1:0)

01. 09. 2015

Ve čtvrtém přípravném utkání porazili nymburští hokejisté Jablonec. Po třech venkovních zápasech se nymburští hokejisté konečně představili i v domácím prostředí.

Hned v úvodu zápasu překvapil hostujícího brankáře střelou z mezikruží Protivný. Jabloneckým se podařilo vyrovnat skóre na konci druhé části hry, kdy využili chyby v obranně Nymburka a nájezd tři na jednoho zakončil Pulec. Ve třetí části však domácí využili zásluhou Barbory přesilovku a také podruhé v přípravě Jablonec porazili.
Trenér Bičiště ze zdravotních důvodů na střídačce chyběl a tak utkání vedl jako kouč prezident klubu Tomáš Netík. „Chceme dostat do hry co nejvíce mladých hráčů. Bohužel už to nejsou naši odchovanci, ale hráči z jiných klubů. Tito hráči zde potřebují získat zkušenosti, aby se mohli prosadit výš. Proti Jablonci to nebyl lední, ale letní hokej, při vysoké teplotě a na špatném ledě. Kvituji, že kromě zápasu s Trutnovem jsme ostatní zápasy hráli s jedním inkasovaným gólem. Samozřejmě chyby ve hře jsou, ale zdá se mi, že mužstvo si sedá. Inkasujeme velmi málo gólů a to mě těší. Je to ale jen příprava a v příštím zápase to může být úplně jiné,“ řekl po zápase Tomáš Netík.
Branky: 4. D. Protivný (Novák), 47. Barbora (Novák) – 37. Pulec (Brokeš)
Sestava Nymburka: Matoušek – Loučka, Kříž, Knesl, Novák, Pokorný, Rittig – Eis, Král, Stehlík – Protivný D., Bičiště, Šimek – Krejčík Matěj, Jindra, Barbora – Kuzďas Jakub, Smejkal.

Přípravné zápasy:
čtvrtek 20. srpna Jablonec – Nymburk 1:3
úterý 25. srpna Kolín – Nymburk 1:2
čtvrtek 27. srpna Trutnov – Nymburk 6:1
úterý 1. září Nymburk – Jablonec 2:1
čtvrtek 3. září Nymburk – Trutnov
středa 9. září Nymburk – Kolín.

Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace