Týden hokeje 21.9.2017 od 16:30 na zimním stadionu v Nymburce

Ve čtvrtek 21.9.2017 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. Více podrobností v článku

4. příprava SC Kolín – NED Hockey Nymburk 2:1 (1:0, 0:0, 1:1)

24. 08. 2010

Ani ve čtvrtém přípravném zápase nedokázal Nymburk zvítězit. Tentokrát prohrál na ledě Kolína.

Úvod zápasu vyšel domácím parádně a svého soupeře z Nymburka jasně přehrávali. Z mnoha šancí ale dokázali využít jedinou, když Pýchovu ránu od modré dorazil Dulovec. Zbytek šancí domácích pochytal výtečný Rückl. Od druhé třetiny se hra přeci jen začala vyrovnávat i když více příležitostí bylo stále na straně domácích. Ti však své vedení nedokázali navýšit. V poslední části hry hosté zapnuli na vyšší obrátky a začali více zaměstnávat domácího brankáře. Zvýšená aktivita nymburských znamenala vyrovnání. Zvolenský důrazně zapracoval v brankovišti a Vacek dorážkou poprvé překonal domácího brankáře Blažka. Vyrovnaný stav však vydržel jen minutu a půl. Obrovskou Mejzrovu šanci ještě Rückl stačil zlikvidovat, proti střele Pospíšila ale neměl žádnou šanci. Do konce zápasu už se kromě dvou bitek, ve kterých se utkali Přibyl se Šimkem a Cicvárek s Procházkou nic nestalo. Samotné utkání bylo pro výpadek elektrického proudu v 56. min. ukončeno. „Sice jsme přijeli s 20 hráči, nicméně v sestavě se stále promítají hráči juniorky, kteří měli v nohách včerejší velmi kvalitní utkání proti juniorce Benátek a hráči Benátek, kteří měli zase ještě ráno trénink. Z toho vyplývá, že naše sestava stále není konsolidovaná a kádr zatím dáváme postupně dohromady. Utkání jsme nezačali dobře, hráli jsme vlažně a byli ve všem pozadu. Jen díky skvělému Rücklovi jsme prohrávali po první části pouze 1:0. Postupně jsme zúžili sestavu tak, že do třetí třetiny jsme šli jen se třemi pětkami. Začali jsme hrát víc aktivně, více do těla z čehož vyplynuli i dvě šarvátky. Bohužel třetina byla ukončena výpadkem proudu. Je možné, že kdyby se hrálo dál, tak bychom se dočkali vyrovnání. S výkonem ve třetí třetině jsem spokojený a byl bych rád, kdybychom v ostrém zápase právě takovým výkonem začali hned od úvodu utkání," řekl po utkání asistent trenéra Pavel Soudský.
Branky: 8. Dulovec (Pýcha), 50. Pospíšil (Nedbal) – 48. Vacek (Zvolenský)
Sestava Nymburka: Rückl – Krejčík, Klouček, Müller, Hataš, Sem, Zákoutský, Vozka, Cicvárek – Dvořák, Sirotek, Vacek – Rys, Zörkler, J. Hladík – Houser, Zvolenský, Šimek – Němeček, Hejtmánek, Pánek