1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

5. příprava NED Hockey Nymburk - SC Kolín 6:1 (2:0, 2:1, 2:0)

30. 08. 2018

V pátém přípravném zápase zvítězili nymburští hokejisté vysoko nad týmem Kolína.

O úvodní dvě branky nymburského týmu se postarala první lajna domácích. Nejprve se prosadil Josefus po přihrávce Stehlíka, o dvě minuty později si oba hráči role vyměnili.
Půlminuty před polovinou zápasu se hostům podařilo snížit, za chvilku však ale domácí opět vedli dvoubrankovým náskokem, když Eis přivítal gólem právě vystřídavšího brankáře Kolína Martínka. Těsně před koncem třetiny pak přidal domácí kapitán další gól.
V závěru utkání nymburští hokejisté ještě dvěma brankami upravili skóre do konečné podoby.
Branky: 13. Josefus (Stehlík), 15. Stehlík (Josefus, Kříž), 31. Eis (Hroudný), 40. Eis (Mašek, Kuzďas), 59. Kolouch (Eis), 60. Kříž (Stehlík, Smejkal) - 30. Martínek (Hanzl, Kozák)
Sestava Nymburka: Krofta - Kříž, Mašek, Hroudný, Knesl, Jirásek, Rittig - Smejkal, Josefus, Stehlík - Eis, Král, Kolouch - Voženílek, Hejna, Bouřil - Kuzďas.
Sestava Kolína: Sejpal (od 29:30 Martínek) - Hanzl, Mlčoch, Březina, Zdeněk, Sladký, Barták, Kozák, Prus, Němec, Netušil, Martínek, Michálek, Kadlec A., Pilný, Černý.
trenér Nymburka Pavel Bičiště: "Hosté přijeli bez sedmi lidí základní sestavy a na výkonu Kolína to bylo znát. Pro nás je dobře, že jsme se prosadili střelecky, hráči si tím zvýší seběvědomí. Pořád je ale co zlepšovat. Nyní máme v plánu sestavit dvě přesilovková komanda, protože i díky novým pravidlům bude asi letos více vyloučení a využívání přesilovek pak může být v zápasech rozhodujícím faktorem. Máme ještě týden nato, abychom se připravili a řekli si kdo bude mít v přesilovce jakou pozici a jak je budeme hrát. S dnešním zápasem panuje samozřejmě spokojenost. Padlo hodně gólů, bruslilo se, bojovalo se. Ani my jsme nebyli v plné sestavě a zkoušeli jsme dnes tři nové hráče"
trenér Kolína Petr Martínek: "Nymburk dnes zcela zaslouženě zvítězil. Oproti nám měl mnohem zkušenější mužstvo. My jsme dnes měli v sestavě prakticky jen loňské juniory, pouze vzadu v obraně jsme měli pár starších hráčů. Chtěl jsem ještě mladší hráče dnes vyzkoušet a hledal jsem správné složení sestavy pro mistrovské zápasy. Chtěl jsem aby mě mladí přesvědčili, že mají místo v sestavě, opak je ale pravdou, dnes mě nepřesvědčili. Zbývá mi jen pogratulovat Nymburku k vítězství"

výsledky přípravných zápasů:

čtvrtek 16. srpna 18:00 Jablonec - Nymburk 4:3

úterý 21. srpna 18:00 Nymburk - Letňany 6:5

čtvrtek 23. srpna 18:00 Kolín - Nymburk 3:4 sn

úterý 28. srpna 18:00 Dvůr Králové - Nymburk 4:2

čtvrtek 30. srpna 18:00 Nymburk - Kolín 6:1

sobota 8. září 17:00 Nymburk - Dvůr Králové

Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace