1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

5. příprava Nymburk - Kolín 3:7 (2:3, 0:2, 1:2)

07. 09. 2016

Předposlední přípravný zápas se nymburským hokejistům vůbec nepovedl. S velkým rivalem a soupeřem ve druhé lize, týmem Kolína, prohráli čtyřbrankovým rozdílem.

„Na začátku to byla velká přetahovaná, během deseti minut byl stav dva tři. Co jsme si řekli, že budeme dobře bránit a hrát jednoduše, to rychle vyprchalo. Tak jsme to nechtěli, ale pak se to táhlo celý zápas,“ byl poněkud rozladěný trenér nymburského mužstva Pavel Bičiště.
Jeho tým už pak skóroval pouze jednou, zatímco soupeř z Kolína ještě čtyřikrát. „Hráli jsme hodně nepřesně, byli jsme nedůrazní a nedůslední ve vlastním obranném pásmu, měli jsme pomalou rozehrávku,“ všiml si chyb svého celku kouč Bičiště. „Zápas se mi nelíbil, nadšený rozhodně nejsem. Pak už si asi i hráči přáli, aby byl konec. Co zkoušíme při tréninku do zblbnutí, to nám při zápase nejde. A to mě mrzí,“ dodal trenér.
Poslední přípravný zápas sehraje Nymburk ve čtvrtek od 18 hodin na ledě Trutnova. A pak ve středu 14. září vstoupí do sezony domácím duelem s Pískem.
Branky: Stehlík, Arnošt, Ječný. Třetiny: 2:3, 0:2, 1:2. Nymburk: Brázdil (31. Matoušek) – Kříž, Loučka, Pýcha, Knesl, Saňa, Novák, Rittig –  Protivný, Stehlík, Šimek – Eis, Bičiště, Ječný – Kuzďas, Arnošt, Barbora – Žalud, Josefus, Sedmik.

Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace