1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

5. přípravný zápas Kolín - Nymburk 5:2 (2:1, 1:0, 2:1)

07. 09. 2017

V pátém přípravném zápase podlehli nymburští hokejisté týmu Kolína a v přípravě tak s tímto soupeřem prohráli obě utkání.

Hostům chyběla prakticky celá druhá lajna, se kterou počítá trenér Bičiště do mistráků. V brance Nymburka se představil brankář Formánek, který v loňské sezóně hájil barvy Jindřichova Hradce. „Na Kolínu je vidět, že hráči absolvovali společnou přípravu, tým je dlouhodobě pohromadě a je složen z vlastních odchovanců,“ začal hodnocení zápasu trenér nymburského týmu Pavel Bičiště. „Ze začátku jsme dostali dva góly, ale ještě v první třetině jsme dokázali jednou odpovědět. Soupeř po celý zápas líp bruslil, my jsme měli možná ve druhé třetině více střel, ale nebyly to střely, které by měly brankáře ohrozit. Hned v prvním střídání druhé třetiny jsme inkasovali a to by se prostě stávat nemělo. Dělali jsme chyby a ztráceli puky v místech, kde by se nám to stávat nemělo, navíc jsme opět měli několik zbytečných faulů. Zkoušíme nového gólmana, ale asi ani jemu nevyšel zápas tak, jak si představoval. Ještě ho uvidíme v sobotu proti Letňanům. Je to stále příprava a já doufám, že o mistrácích to bude lepší,“ řekl po zápase Bičiště.

Branky: 3. Kozák, 11. Březina, 21. Morkes, 48. Kozák, 56. Morkes – 17. Stehlík (Smejkal), 49. Smejkal (Kříž)

Rozhodčí: Kubeš – Tasch, Špringl

Třetiny: 2:1, 1:0, 2:1

Sestava Nymburka: Formánek – Kříž, Loučka, Knesl, Mašek, Rittig, Hofman, Parrish – Smejkal, Josefus, Stehlík – Synek, Pilný, Čapek – Kuzďas, Vostřák, Maršoun – Král, Šťastný.

Poslední přípravný zápas sehraje Nymburk v sobotu v Letňanech.

 

Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace