1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

6. přípr. zápas Nymburk - Kutná Hora 2:2 (0:2, 2:0, 0:0)

08. 09. 2009

V generálce na mistrovskou sezóny remizovali hokejisté s Kutnou Horou.

Nymburk začal poslední přípravný zápas podobně jako ten předposlední, totiž inkasovanou brankou v první minutě. V 5. min. přidali hosté zásluhou přesné trefy Heřmanského druhý gól. Domácí se probrali z matného výkonu až ve druhé části hry, kdy se jim zásluhou důrazné hry v okolí brankoviště podařilo vstřelit dvě branky. Nejprve se prosadil Toma a vyrovnávací gól přidal po pěkné kombinační souhře Protivný. K dalšímu gólu byli blíž domácí, ovšem rány Vacka a Tomy skončily na tyči. Skóre se tak už do konce zápasu neměnilo.
„Ze začátkem zápasu panuje z mé strany velké nespokojenost. Řekli jsme si, že hrajeme doma, a že na ně vlítneme jako o mistráku. No a v páté minutě jsme prohrávali dva nula. Potom jsme udělali nějaké změny v sestavy a náš výkon byl od druhé třetiny mnohem lepší. Zlepšila se především práce dozadu, kterou ovšem musím hráčům neustále připomínat. Jsem rád, že se nám podařilo zvrátit nepříznivý stav, když už jsme prohrávali o dvě branky. Mile mě dnes překvapili Cicvárek s Pánkem. Doufám, že se brzy uzdraví marodi a pak by náš výkon měl být ještě mnohem lepší. Strach z mistrovské sezóny určitě nemám,“ řekl po zápase trenér Nymburka Pavel Bičiště.
Branky: 26. Toma, 37. Protivný (Vacek, Dvořák) – 1. Hemský (Bláha), 5. Heřmanský (Kraučuk)
Sestava Nymburka: Rückl – Vlach, Kříž, Drak, Pánek, Švácha, Kaulfus, Cicvárek – Zvolenský, Protivný, Vacek – Toma, Němeček, Hloušek – Dvořák, Šimek, Hladík T. – Rys

První mistrovské utkání hraje Nymburk tuto sobotu, když od 17:00 přivítá doma Milevsko.       

Výsledky přípravných zápasů:
úterý   18. srpna 18:00 Kutná Hora – Nymburk    6:5
čtvrtek 20. srpna 18:00 Nymburk – Jablonec      6:5
pátek   28. srpna 18:00 Kolín – Nymburk         3:3
úterý    1. září  19:00 Nymburk – Kolín         7:3
pátek    4. září  18:00 Jablonec – Nymburk      4:3
úterý    8. září  18:00 Nymburk - Kutná Hora    2:2

Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace