1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

6. příprava NED Hockey Nymburk - HC Rodos Dvůr Králové nad Labem 5:2 (0:5, 0:1, 0:1)

09. 09. 2018

V šestém přípravném zápase, který byl zároveň generálkou na novou sezónu porazili nymburští hokejisté vysoko tým Dvora Králové. Nymburk na generálku vyrukoval ve zbrusu nových dresech.

Nymburk měl skvělý vstup do zápasu a hned z první akce se radoval z gólu, když už v 11 vteřině otevřel skóre zápasu Josefus. Domácí pokračovali v aktivní hře a v polovině úvodní části přidali další dva góly do sítě hostujícího týmu. To nevydržel brankář Dvora Králové Čáp a do brány putoval náhradník Kozák. I ten ale do konce úvodního dějství dvakrát kapituloval a tak bylo po první dvacetiminutovce prakticky rozhodnuto o osudu celého zápasu. Domácí ve zbytku zápasu už žádnou branku nepřidali, hosté stačili jen dvěma brankami korigovat skóre do konečné podoby.
Branky: 1. Josefus (Stehlík), 11. Stehlík (Josefus), 13. Kačírek, 15. Voženílek (Kačírek), 17. Král (Bouřil) - 22. Filip (Petira), 44. Havlas (Petira, Hoskovec)
Rozhodčí: Kubeš - Labuta, Raška
Sestava Nymburka: Krofta - Kříž, Mašek, Hroudný, Loučka, Jirásek, Rittig, Hejna, Josefus, Stehlík, Eis, Bičiště, Král, Kolouch, Voženílek, Barbora, Bouřil, Kačírek, Durač.

Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace