1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

6. příprava Trutnov - Nymburk 0:7 (0:2, 0:3, 0:2)

10. 09. 2016

Generálka se hokejistům povedla na velkou jedničku. Žádný inkasovaný gól, navíc sedm zásahů v síti soupeře. To byla generálka nymburských hokejistů před startem další druholigové sezony. Nymburští borci si v posledním přípravném střetnutí vyšlápli na Trutnov na jeho ledě.

Začátek zápasu se téměř o hodinu protáhl, neboť se opozdili rozhodčí. „Bylo to po rozbruslení pro hráče nepříjemné,“ uvedl trenér nymburského celku Pavel Bičiště.
A pak se pustil do hodnocení utkání. „Z naší strany tam bylo velké bruslení, vytvářeli jsme si gólové šance. Výsledek mohl být klidně vyšší,“ vyprávěl Bičiště.
Jeho tým ani jednou neinkasoval a sám střílel gól za gólem. „Bylo to o dvě stě procent lepší než naposledy s Kolínem. Byla cítit pohoda. V podobném duchu se nesly všechny třetiny. Navíc jistotou oplýval Brázdil, který nás v několika případech podržel. V poslední části jsme kontrolovali vedení, slušně vypadaly z naší strany i přesilovky a oslabení,“ radoval se nymburský kouč.
Jeho týmu se tak generálka povedla na jedničku. „Jsem spokojený. Snad to přeneseme do mistráku,“ přeje si Bičiště.
Nymburští hokejisté vstoupí do letošní druholigové sezony domácím zápasem s Pískem. Utkání se hraje ve středu na nymburském zimním stadionu a začne v 18 hodin.
Branky: Knesl 2, Stehlík 2, Josefus, Eis, Smejkal. Třetiny: 0:2, 0:3, 0:2. Nymburk: Brázdil – Kříž, Loučka, Knesl, Pýcha, Novák, Saňa, Rittig, Žalud – Josefus, Stehlík, Šimek – Eis, Bičiště, Ječný – Smejkal, Arnošt, Barbora – Sedmik.

Převzato z Nymburského deníku, autor Vladimír Malinovský

Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace