1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

6. příprava Vrchlabí - Nymburk 2:4 (0:2, 2:0, 0:2)

09. 09. 2014

V generálce na mistrovskou sezónu vyhráli nymburští hokejisté nad mužstvem z Vrchlabí.

Nymburk nastoupil do utkání jen ve čtrnácti lidech, protože domluvení hráči z Hradecké juniorky na utkání nedorazili. „Obránce Cicvárek hrál v útoku a hráli jsme na pět beků a tři útoky,“ popsal situaci trenér nymburského týmu Pavel Bičiště. Nymburáci se s nepříjemnou skutečností dokázali vyrovnat. „Nastoupili jsme s nasazením jako v mistráku. V oslabené sestavě jsme bojovali a hráli se zabezpečené obrany. První třetina nám vyšla výborně a získali jsme dvoubrankový náskok. O ten jsme sice v prostředí třetině po jedné chybě a jednom oslabení přišli, ale v poslední dvacetiminutovce jsme otočili skóre opět na naši stranu. Matoušek chytil trestné střílení a Velechovský střelou do prázdné branky definitivně rozhodl,“ popsal utkání Bičiště. Toho potěšil především přístup hráčů k utkání. „Kluci se semkli a podali opravdu výborný výkon, se kterým panuje spokojenost. Ještě nás čekají dva tréninky, ve kterých doladíme formu a v sobotu vyrazíme na první mistrovské utkání do Jablonce,“ pronesl trenér.
Branky: 27. Matějka (Jebavý, Šťastný), 30. Půlpán (Krsek) – 6. Stehlík (Král), 10. Brzák, 56. Rittig (Velechovský, Stehlík), 60. Velechovský (Král)
Sestava Nymburka: Brázdil (od 41. min. Matoušek) – Koloničný, Rittig, Pokorný, Kuzďas – Brzák, Bičiště, Velechovský, Král, Stehlík, Kadlec, Protivný, Šimek, Cicvárek, R. Procházka

Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace