1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

7. příprava NED Hockey Nymburk – HC Poděbrady 11:6 (4:0, 5:5, 2:1)

10. 09. 2013

Pro oba týmy to byla generálka na víkendový start svých soutěží. Druholigový Nymburk si v pohodlném tempu připsal vysoké vítězství nad Poděbrady, které hrají krajský přebor.

V loňském roce to bylo vyrovnanější střetnutí, tentokrát se hrálo v přeci jen uvolněnější atmosféře a ze vzájemného střetnutí se nepořizoval ani zápis o utkání.
„Půl zápasu hrály dvě pětky a druhou půlku druhé dvě pětky. První polovina se nám líbila, dávali jsme branky a proměňovali jsme šance. Druhá půlka, kterou jsme prohráli 3:4 nás zklamala. První dvě pětky jsou dané, o třetí lajně budeme ještě s kolegou Soudským diskutovat,“ řekl po utkání trenér Nymburka Pavel Bičiště.
Poděbradský trenér David Kubát po zápase jen těžko skrýval zklamání. „Výsledek posledního přípravného zápasu je za předvedenou hru v obranné činnosti pro nás ještě milosrdný. Někteří hráči zřejmě propadli dojmu, ze mají místo jisté a podle toho jejich výkon vypadal. S takovým přístupem budeme hrát opět pouze o záchranu,“ řekl po utkání Kubát.
Branky: Stehlík 2, Kříž, Dvořák, Šimek, Král, Bičiště, Sedlák, Tregl, Sirotek, Chvojka - Löffelmann 2, Pácal, Skokan, Struhala, Vávra.
Rozhodčí: Futera – Havlina, Marvan

Foto: Vlastimil Čech
Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace