Střípky

HC Poděbrady - Turecko (univerziádní repre) 6:1

Turci stále bez vítězství. Turci proti týmu hrajícímu krajský přebor drželi první třetinu naději na dobrý výsledek, ve druhé části však čtyřikrát inkasovali a když sami vstřelili jedinou branku bylo o vítězi rozhodnuto. Příští zápas sehrají Turci ve čtvrtek v Nymburce od 16:15 proti nymburskému dorostu

08. 12. 2010

Bičiště po derby: Gól na 2:1 nás položil

971-918.JPG

Hokejisty Nymburka položila v derby podle slov kouče Pavla Bičiště branka na 2:1, kterou dostali šestnáct vteřin poté, co se jim podařilo vyrovnat.

07. 12. 2010

Turecko (univerziádní repre) – Tsunami Nymburk 3:4

Opět soupeř z Poděbradského poháru a opět vyrovnané střetnutí, které skončilo těsnou porážkou Turecka. Zdá se, že Turci konečně našli sobě rovného soupeře. V dalším utkání ovšem opět nastoupí proti týmu z krajského přeboru. V úterý od 18:00 si vyzkouší ledovou plochu v Poděbradech proti místnímu A-týmu.

06. 12. 2010

Turecko (univerziádní repre) – Hornets Nymburk 3:4

966-902.JPG

Ve třetím přípravném zápase sehrála konečně Turecká univerziádní reprezentace vyrovnané utkání. Soupeřem jim tentokrát byl tým hrající Poděbradský pohár – HC Hornets Nymburk, v jehož dresu se představila hned pětice hráčů, kteří v minulosti oblékali nymburský dres (P. Kříž, M. Kříž, J. Jeník, M. Krejčík, P. Fiška). Vyrovnané utkání nakonec rozhodl v 50. min. krásným blafákem Jeník. Další utkání sehrají Turci v pondělí od 17:30 proti dalšímu týmu z Poděbradského poháru – HC Tsunami Nymburk.

04. 12. 2010

V neděli derby v Kolíně

V neděli od 17:00 nastoupí nymburští hokejisté v Kolíně proti místním Kozlům. Přijeďte nymburské hokejisty do Kolína povzbudit!

03. 12. 2010

Turecko (univerziádní repre) – IHC Bohemians Praha 7:20

958-894.JPG

Také ve druhém zápase Turci prohráli. Sotva uběhla první minuta, tak Turci mohli nečekaně jásat a zdálo se, že by tento zápas nemusel být hrou kočky s myší. Vyrovnání přišlo až ve čtvrté minutě a teprve v deváté se zelenobílí ujali vedení. Zápas definitivně rozhodly tři slepené branky kolem 15 minuty a v polovině zápasu to bylo už 12:1. Pak už se spíše jen dohrávalo a instrukce byly nechat prostor i soupeři, kterému žel vázla kombinace a patrně zcela neovládal něco jako hru do těla. Tomuto se bohemáci přizpůsobili, ubrali plyn a hle, červení se mnohokrát valili na jejich svatyni. No a hlavně v závěrečné fázi se naučili šance i proměňovat. Využili toho, že Bohemka již takřka vůbec nebránila a v poslední minutě skórovali již posedmé! Tím však v závěrečném dějství vyrovnali na 4:4 a bohemáci "zariskovali", sáhli k "power play" a v poslední sekundě i zde strhli vítězství na svou stranu, čímž výsledek navíc krásně zakulatili, neb jakkoli se »chtělo« soupeře šetřit, ta »dvacítka« na dostřel přeci jen byla pro Bohemku přespříliš lákavá. Příští utkání sehrají Turci v sobotu od 17:30, kdy proti nim nastoupí Hornets Nymburk (bývalý Model), který nastupuje v Poděbradském poháru.

Junioři Nymburk - Turecko (univerziádní repre) 11:3

Na úvod Turci prohráli. Univerzidání hokejová reprezentace Turecka ve svém prvním přípravném zápase prohrála s týmem Juniorů Nymburka 3:11.
Další zápas sehrají Turci na nymburském ledě ve čtvrtek od 19 hodin pro týmu IHC Bohemians Praha, který je trojnásobným vítězem krajského přeboru Prahy z let 2008, 2009, 2010. V letošním roce hraje Bohemka krajský přebor Libereckého kraje.

02. 12. 2010

Hokejisté Turecka v Nymburce.

Téměř tři týdny se bude na zimním stadionu v Nymburce připravovat Univerziádní reprezentační tým Turecka. Tým mladých akademiků se bude ve dnech 29. listopadu – 19. prosince připravovat na 25. zimní světovou univerziádu, která se koná v Tureckém Erzurumu.

29. 11. 2010

Soudský: Rozhodčím se závěr zápasu nepovedl

Nymburský trenér Pavel Soudský si po zápase v Benešově stěžoval na výkon rozhodčích. V závěru nám hodně zkomplikovali situaci, řekl na adresu arbitrů nymburský kormidelník.

28. 11. 2010

Bičiště: Rozhodovalo, kdo dá třetí gol v zápase

926-891.JPG

Popáté za sebou vyhráli druholigoví hokejisté Nymburka. Naposledy zvítězili v dohrávce na ledě Kutné Hory 3:0. Hostující trenér Bičiště tak mohl být maximálně spokojený.