Střípky

ČSLH představil nový model 2.ligy. A je hodně revoluční…

Každoročně opakující se vzrušené debaty o nejvhodnějším modelu pro naši třetí nejvyšší hokejovou soutěž, se letos pokusilo vyřešit nejvyšší vedení ČSLH vlastním modelem. Již první okamžiky po zveřejnění potvrdily, že ani tento návrh nebude ušetřen vášnivým diskusím. Zdá se ale, že by se mohlo jednat o zajímavý kompromisní návrh, který bude především pro fanoušky poměrně atraktivní. Přináší dostatečný počet lákavých regionálních derby a zároveň zachovává poměrně širokou pestrost soupeřů. Navíc dává základní části velký náboj s podstatně vyšším počtem zápasů a velmi zajímavé je i play-off.
Článek převzat a upraven z hokejového webu Žďáru nad Sázavou

16. 05. 2016

Bičiště: Soupeř vyhrál třetí zápas zaslouženě

V pondělním rozhodujícím třetím zápase předkola play off prohrál Nymburk na domácím ledě s týmem Žďáru nad Sázavou 1:5. Série skončila vítězstvím 2:1 na zápasy pro Žďár, který se tak raduje z postupu do play off.

01. 03. 2016

Dnes od 18 hodin rozhodující bitva předkola play off

V pondělí od 18 hodin přivítají nymburští hokejisté ve třetím rozhodujícím zápase předkola play off tým Žďáru nad Sázavou. V sérii hrané na dva vítězné zápasy je stav 1:1.

29. 02. 2016

Bičiště: Závěr byl v režii rozhodčího

V sobotním druhém zápase předkola play off prohráli nymburští hokejisté na ledě Žďáru 4:3 v prodloužení a stav série je tak jedna jedna. O postupujícím rozhodne pondělní zápas.

28. 02. 2016

Trenér Bičiště: Ze začátku to vypadalo, jako bychom ani nehráli překolo play off.

Ve čtvrtečním úvodním zápase předkola play off porazil Nymburk doma Žďár nad Sázavou 3:2. V sérii hrané na dvě vítězná utkání se tak ujal vedení jedna nula.

26. 02. 2016

Rozhodovat budou přesilovky, říká Matoušek

matousek-3813.JPG

Základní část druhé hokejové ligy je již minulostí, nyní začíná sezona nová. Tak se totiž často mluví o vyřazovací části. Nymburk vstoupí čtvrtečním utkáním se Žďárem nad Sázavou do předkola play off. Série se hraje na dva vítězné zápasy. Kdo bude úspěšný, postupuje do čtvrtfinále play off, kdo vypadne, sezona pro něj končí.

25. 02. 2016

Ve čtvrtek od 18 hodin v 1. zápase předkola play off doma proti Žďáru

Ve čtvrtečním 1. zápase předkola play off přivítáme na Zimním stadionu v Nymburce mužstvo SKLH Žďár nad Sázavou. V článku představujeme soupeře.

24. 02. 2016

Domácí prostředí by mělo být výhodou, říká kouč

Příznivci hokeje pozor: už zítra startuje předkolo play off druhé hokejové ligy. A vzhledem k tomu, že nymburští borci skončili na osmém místě, začnou sérii hranou na dva vítězné zápasy na svém ledě. A pokud bude třeba, mají také výhodu domácího prostředí v rozhodujícím třetím zápase. Nymburk se postaví Žďáru nad Sázavou. Úvodní utkání se hraje ve čtvrtek od 18 hodin v Nymburce.

ČSLH zrušil zápasy o udržení, 2. ligu čeká reorganizace

Už ve čtvrtek měly ve druhé hokejové lize vypuknout dramatické boje o udržení. Kolem nich se ale v posledních dnech vznášelo několik otazníků a mluvilo se dokonce o tom, že nebudou vůbec sehrány. Spekulace se nakonec potvrdily. Výkonný výbor ČSLH v úterý rozhodl o tom, že se utkání o udržení ve třetí nejvyšší soutěži ruší. Hokej.cz o tom informoval tiskový mluvčí svazu Zdeněk Zikmund. Článek převzat z hokej.cz

Soutěžní a disciplinární řád - Utkání hraná do rozhodnutí - Článek 407

1. Pokud skončí utkání hrané do rozhodnutí nerozhodně v základní hrací době, hraje se desetiminutové prodloužení bezprostředně po tříminutové přestávce. V prodloužení hrají družstva v počtu čtyř Hráčů a s jedním brankářem. Družstva hájí stejné branky jako ve třetí třetině. Prodloužení skončí uplynutím deseti minut nebo vstřelením branky. Družstvo, které vstřelí branku, je vítězem utkání.
2. Pokud nepadne branka v prodloužení, následují samostatné nájezdy k určení vítěze utkání.

« | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | »