1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

Bednář: Sokolov nám nestačil, tak fauloval

21. 01. 2005

Názory trenérů obou mužstev na středeční zápas

Oddechnout po utkání se Sokolovem si mohl domácí trenér Stanislav Bednář."Na začátku jsme byli nedůrazní a všechno jsme dělali špatně. Navíc jsme v oslabení inkasovali branku a trochu jsme znervózněli," hledal příčiny nepříznivého vývoje trenér Nymburka.
"Chybí nám řada hráčů, a tak jsme museli vzít do Nymburka pět juniorů. Přesto jsme hráli to, co jsme si řekli. Dobře jsme bránili a dařily se nám brejky,"řekl trenér Sokolova Jan Michna.
Jeho svěřenci však ve třetí části zápasu své vedení ztratili a z Nymburka odjeli s prázdnou. "Rozhodly přesilovky. Myslím, že to trochu ovlivnil rozhodčí. Byli jsme vylučovaní více, než jsme měli být. Navíc třetímu gólu nejspíš předcházel ofsajd," zlobil se Michna, který se svým týmem stále drží osmou pozici zaručující play off. "Prohra je nepříjemná, máme to ale ve svých rukou,"dodal sokolovský trenér.
Nymburský kouč měl na rozhodčího opačný názor. "Myslím, že pískal dobře. Sokolovští nám hokejově nestačili, a tak si často pomáhali faulem," tvrdí Bednář. "Bylo jen otázkou času, kdy dáme gól. Ten první byl hodně důležitý a nastartoval nás k obratu," dodal trenér Nymburka.
Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace