Týden hokeje 21.9.2017 od 16:30 na zimním stadionu v Nymburce

Ve čtvrtek 21.9.2017 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. Více podrobností v článku

Bičiště: I přes porážku jsem s výkonem hráčů spokojen

01. 12. 2009

Nymburští hokejisté po čtyřech vítězných zápasech nalezli přemožitele. V 19. kole druhé ligy na domácím ledě nestačili na hráče Benešova (3:4).

Domácí kouč byl s předvedeným výkonem svých svěřenců spokojen. „I přes porážku jsem s výkonem hráčů spokojen. Bojovali jsme až do konce. Vytvořili jsme si hromadu šancí, už v první třetině jsme mohli odskočit třeba na 3:1, 4:1, ale bohužel se to nepovedlo. Naopak jsme z vyloučení ve 2. třetině dostali zbytečné góly,“ litoval po utkání nymburský kouč Pavel Bičiště.

Domácím se nedařily přesilové, což mělo velký vliv na konečné skóre. „Základem je proměňovat přesilovky. Těch jsme měli několik v zápase, ale bohužel jsme je neproměnili. Benešovští k nám rychle přistupovali, navíc se dokázali rychle v oslabení srovnat a my jsme je nedokázali ničím překvapit. Několik šancí jsme měli, ale neproměnili jsme je, naopak soupeř své šance proměnil. V přesilovkách nám chyběla střela od modré, po které by přišla gólová dorážka. Buď šly střely vedle, nebo jsme před soupeřovou brankou byli při dorážkách vždy o krok později. Škoda, že se nám nepodařilo vyrovnat v závěru utkání. Měli jsme trestné střílení, dobře jsme zahráli hru bez brankáře, ve které jsme měli několik střel, ovšem do branky nezamířila žádná,“ dodal trenér.