1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

Bičiště: Ke třem bodům bylo blízko, o to větší je zklamání

06. 01. 2015

V zápase druhé hokejové ligy skupiny Západ prohrál Nymburk po vyrovnaném boji na ledě Vrchlabí 3:4.

Nymburk v utkání třikrát vedl, ale domácím se podařilo vždy vyrovnat a nakonec si brankou z poslední minuty zajistili vítězství.
„Z naší strany to byl bojovný zápas. Bohužel se špatným koncem," litoval hořce po skončení zápasu trenér Nymburka Pavel Bičiště. „V letošní sezoně nás trápí koncovky utkání. Takto podobně jsme přišli o body letos snad už počtvrté," hlesl Bičiště.
Utkání se pro hostující mužstvo vyvíjelo dobře. „Začali jsme dobře a gólem z přesilovky jsme šli do vedení. Měli jsme pak ještě nějaké další šance, bohužel druhou branku, kterou bychom soupeři odskočili, už jsme v první třetině nepřidali," litoval nymburský trenér.
Domácí stihli ještě do první přestávky vyrovnat, ovšem druhou část vyhrál Nymburk 2:1. „Hrál se poměrně otevřený hokej nahoru – dolů, se spoustou šancí na obou stranách," popisoval dál vývoj utkání trenér Nymburka Bičiště.
Do poslední třetiny tedy šli hosté s jednobrankovým vedením, které ale neudrželi. „Chtěli jsme změnit styl hry a nehrát se soupeřem styl, který se hrál ve druhé části. To se nám chvílemi dařilo, ale nakonec bohužel po takovém nahození přišlo vyrovnání," uvedl smutně šéf nymburské střídačky.
V závěru Nymburk neudržel ani remízu, o kterou přišel pouhých patnáct vteřin před koncem zápasu. „Po zbytečném faulu, který nic neřešil, jsme šli do oslabení a v něm inkasovali. Byl to laciný gól a po zápase v nás samozřejmě převládalo obrovské zklamání. Celou dobu jsme byli blíž k vítězství a pak to takhle dopadlo," litoval trenér.
Nymburku se tak stále ještě nepodařilo získat ve Vrchlabí ani bod. Neúspěšná série trvá. „Ke třem bodům bylo blízko, o to větší je zklamání a o to více to mrzí," uvedl na závěr Bičiště.

Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace