1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

Bičiště litoval pouze inkasovaného gólu

19. 01. 2012

Celkem snadno zvítězili druholigoví hokejisté Nymburka v dalším zápase skupiny Střed. Sedm branek nasázeli celku Kutné Hory, který je v tabulce poslední. Sami inkasovali jen jedinkrát. A brankář Robin Blažíček tak mohl litovat, že neudržel podruhé za sebou čisté konto. Navíc inkasoval až v poslední minutě zápasu.

„Mysleli jsme, že to bude těžší, ale nakonec to bylo jednoduché utkání“ povídal po vyhraném střetnutí nymburský trenér Pavel Bičiště. „Už po první třetině bylo jasné, že vyhrajeme. Výsledek odpovídá, akorát je škoda, že jsme neudrželi čisté konto. Ve druhé polovině zápasu hráli domácí zbytečně zákeřně, ale na druhou stranu se jim nemůžeme divit, když vidím, v jaké jsou situaci,“ vcítil se do role domácích kouč vítězného celku.
Zatímco v Nymburce bylo veselo, domácím do smíchu rozhodně nebylo. „Tragédie! Stačí to jako hodnocení. Už nemám slov ani sílu,“ ulevil si naštvaný kouč domácích Libor Barta. „Jsem rád jako otec, i jako trenér, že měl Libor v poslední třetině pěkné zákroky. To jediné mě potěšilo, ale mrzí náš výkon. Byl asi nejhorší. Také chápu diváka, že se mu to nelíbí a řve na nás, ale co tam předváděl ten jeden, na něj jsem měl sto chutí vylétnout. Upřímně si myslím, že už s týmem nejde nic udělat, i když se snažíme. Na led jít nemůžu,“ smutnil trenér.
Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace