1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

Bičiště: nehráli jsem tak dobře jako v minulých zápasech

20. 10. 2011

Bodová šňůra nymburských hokejistů skončila ve Žďáru. Nymburk nestačil na hokejisty Žďáru a prohrál v dalším kole druhé ligy na jejich ledě 1:5. „Čekal jsem, že toho v zápase předvedeme víc,“ začal hodnocení neúspěšného utkání trenér nymburských hokejistů Pavel Bičiště. „Nehráli jsme zdaleka tak dobře jako v minulých zápasech,“ posteskl si.

Nymburští v zápase pětkrát inkasovali a sami přitom dokázali překonat brankáře soupeře pouze jednou. „Měli jsme špatný vstup do zápasu. Hned v úvodu jsme dostali gól. Málo jsme stříleli a vázla nám kombinace,“ hledal příčiny neúspěchu Bičiště. V závěru první třetiny se přesto Nymburku podařilo zásluhou spolupráce Vaľka se Sedlákem snížit na jednobrankový rozdíl, to však bylo vše. „O přestávce mezi první a druhou třetinou jsme si řekli, co chceme hrát. Bohužel jsme dostali takový špatný gól po hned po buly. A hned nato jsme dostali další branku,“ litoval Bičiště hluché chvilky, která v zápase dolehla na jeho svěřence.

V závěru druhé třetiny inkasoval Nymburk popáté a bylo prakticky rozhodnuto. „Do třetí třetiny jsme šli s cílem odehrát ji bez inkasované branky, což se nám podařilo. Poslední třetinu už jsme brali jako přípravu na další zápas. Chtěli jsme ještě snížit náskok soupeře, vstřelit gól se nám už ale nepovedlo. Nepředvedli jsme prostě takový výkon jako doma a na body to nestačilo,“ dodal kouč.
Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace