1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

Bičiště: Podali jsme žalostný výkon

08. 10. 2009

Hokejisté Nymburka v dalším pokračování druholigového kolotoče na svém kluzišti překvapivě podlehli Kutné Hoře

„Podali jsme žalostný výkon. Nechápu, že jsme vůbec mohli takový výkon předvést. V zápase v Trutnově jsme dřeli, a přestože jsme tam prohráli, tak na hráčích byla vidět chuť do hry a dokázali jsme se dostávat do šancí. Tohle všechno se v zápase s Kutnou Horou zcela vytratilo. Trochu mi to připomnělo minulý rok, kdy to bylo podobné. Po dobrém zápase přišel zápas, který byl hrozný. Myslel jsem si, že toto se letos nebude opakovat. Už třeba proto, že oproti loňskému roku je v týmu spousta mladých, kteří nepříznivý vývoj zápasu urvou třeba bojovností,“ uvedl naštvaný kouč Nymburka Pavel Bičiště.

„I v minulých rozhovorech jsem říkal, že když prohrát, tak prohrát se ctí, tak aby nám lidi mohli zatleskat. Dnes nás ovšem lidi mohli vypískat a možná nás nevypískali jen díky tomu, že máme mladé mužstvo. Bohužel ani starší hráči, kteří v týmu jsou, v dnešním zápase nepředvedli zkušenost, kterou by měli disponovat. Dnes to byla tragedie. Hráli jsme třikrát pět na tři, několik klasických přesilovek a místo toho abychom je využili, sami jsme dostali dva góly. To je velká ostuda,“ řekl k potenci mužstva v početních výhodách trenér.

Jediný, kdo kouče potěšil, byl domácí gólman. „Nehráli jsme vůbec dobře. Obránci před soupeřem couvali až k vlastnímu brankovišti a ještě soupeře faulovali. Až v poslední třetině byl vidět náznak nějakého zlepšení a třeba kdyby se takhle hrálo od začátku, tak to nemuselo být tak hrozné. S výkonem, který jsme předvedli, jsem maximálně nespokojen. Jediným, kdo snesl přísnější měřítko, byl Zdeněk Rückl, který si v zápase opravdu zachytal a předvedl opět velmi dobrý výkon,“ dodal zklamaný Bičiště.

Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace