1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

Bičiště: Rozhodly rychlé góly

11. 10. 2011

V zápase proti Chotěboři si připsali druholigoví hokejisté Nymburka druhé venkovní vítězství za sebou. Celkově bodovali počtvrté v řadě a v druholigové tabulce jim patří 6. příčka.

Proti Chotěboři se však nymburští hráči rozjížděli pomaleji. „Nenastoupili jsme tak, jak jsme chtěli. Inkasovali jsme jako první a působili jsme zakřiknutým dojmem. Velký problém nám dělala první nahrávka. Mysleli jsme si, že se Chotěboř porazí sama,“ řekl trenér Nymburka Pavel Bičiště.
Nymburk sice jako první inkasoval, v polovině zápasu ovšem vyrovnal a na konci druhé třetiny gólovou smrští rozhodl o vítězství. „Dali jsme tři góly během velmi krátké chvilky a to rozhodlo,“ měl jasno Bičiště. V závěrečné třetině už si Nymburk jen hlídal výsledek a domácí dlouho k ničemu nepouštěl. „Naše hra se mi v těch chvílích hrozně líbila. Hráli jsme přesně to, co jsme si řekli,“ pochvaloval si nymburský kouč. V polovině poslední třetiny však hosté využili přesilovku a vykřesali naději na zvrat. „Mysleli jsme si, že už to je hotové a že se nemůže nic stát. Inkasovali jsme gól a tím jsme dostali Chotěboř nahoru,“ zlobil se Bičiště. V závěru hráli domácí minutu a půl ve dvojnásobné přesilovce a zkoušeli i power play. „Měl jsem trochu strach, naštěstí Rückl nás podržel,“ pochválil brankáře Bičiště.
Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace