1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

Bičiště se nespokojeným divákům nedivil

07. 01. 2014

TO BYL ŠOK. Mužstvo Klatov se nachází v druholigové tabulce skupiny Západ až na patnácté pozici, přesto dokázalo v Nymburce naplno bodovat, když vyhrálo tři jedna

Nymburským druholigovým hokejistům vstup do nového roku nevyšel. Po nevýrazném výkonu podlehli v domácím prostředí týmu Klatov 1:3.
Začátek zápasu nevyzněl pro svěřence trenéra Pavla Bičiště špatně. Už na konci druhé minuty šel totiž Nymburk do vedení. „Byl to jen takový úvodní záchvěv. Hráči si mysleli, že to půjde samo. Bylo to podobné jako v minulých domácích zápasech, které jsme prohráli. Jako přes kopírák. Hráči si musí sami uvědomit, že takhle v domácím prostředí prostě hrát nemohou," řekl po zápase trenér Nymburka Bičiště.
Jak se nakonec ukázalo, vedoucí branka Nymburka byla i brankou poslední. Ve zbytku zápasu už mířili do černého pouze hosté. „Soupeř nás přehrál ve všech ohledech. Klatovy měly týmového ducha. Naopak my jsme hráli špatně a týmový duch nám chyběl," měl jasno Bičiště.
Jediný, kdo snesl měřítko kvality, byl podle nymburského trenéra brankář Bílek. „Gólman nás podržel a uchránil od většího přídělu, ostatní přistoupili k utkání tak, jak přistoupili," komentoval výkony svých svěřenců Bičiště.
S hrou nymburských hokejisté nebylo spokojeno ani obecenstvo. „Zrovna přišlo o pár diváků více než minule a my jim předvedeme takovýto výkon. Divákům se ani nedivím, že byli nespokojeni. Vůbec nevím, jak mám tohle komentovat," smutně pronesl trenér. „Můžeme prohrát, klidně i s patnáctými Klatovy, ale když prohrajeme, tak po odmakaném výkonu, ne po tomhle utrpení," řekl na závěr rozladěný nymburský trenér Bičiště.
Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace