Bičiště: soupeře nepodržel gólman

11. 11. 2010

Ačkoli prohrávali druholigoví hokejisté Nymburka v dalším zápase soutěže na svém ledě s celkem Žďáru nad Sázavou už 0:2, přesto se jim podařilo zvítězit. Hosté už další branku nepřidali, domácí borci se trefili hned pětkrát.

„Po dlouhé době jsme zase vyhráli, takže jsem spokojený,“ radoval se po zápase nymburský kormidelník Pavel Bičiště.
A jak kouč Nymburka utkání viděl? „Začátek zápasu se pro nás nevyvíjel vůbec dobře. Prohrávali jsme dva nula a hráli jsme špatně. Působili jsme unaveným dojmem. Sice jsme dali jednu tyčku, kterou trefil Klíma, ale jinak nic. Až poté, co jsme snížili na dva jedna. V závěru třetiny se nám povedl rychlý obrat, když jsme vstřelili dvě slepené branky. V těch chvílích soupeře příliš nepodržel brankář, který jen vyrážel puky před sebe a my jsme se z dorážek dokázali prosadit. Do poslední třetiny jsme šli s tím, že budeme hrát zodpovědně dozadu, protože jsme měli utkání dobře rozehrané a nechtěli jsme o vítězství přijít. Výhru jsme si pohlídali a navíc jsme přidali další dvě branky,“ uvedl Bičiště. „Oba góly byly po pěkných kombinacích, takže se to muselo líbit i divákům,“ mnul si spokojeně ruce kouč.