1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

Bičiště: Sráží nás individuální chyby

10. 01. 2011

Druholigoví hokejisté Nymburka prohráli na ledě poslední Chotěboře 4:8 a v tabulce se propadli na sedmé místo. Nymburk tak dostal podruhé za sebou osm branek.

„Ze zápasu jsme velice zklamaní. V současné době máme v týmu nějaké nemocné, a tak jsme nepřijeli v plné sestavě, ale i s týmem, se kterým jsme tu byli, jsme chtěli odvézt nějaké body. Ať už jeden, dva nebo tři,“ prozradil po zápase trenér Nymburka Pavel Bičiště.

To se však nymburským nepodařilo. Naopak podruhé za sebou inkasovali potupných osm branek. Nymburk dokázal v průběhu druhé třetiny využít dvě přesilovky a stáhnout tak dvoubrankové manko, krátce před druhou sirénou ale Valko znovu poslal domácí do vedení. „Jsme schopni z nepříznivého stavu tři jedna vyrovnat, jenže v zápětí přijde chyba a dostaneme gól,“ litoval Bičiště. Podobná situace se pak opakovala i ve třetí části. Krátce po vstřelení kontaktního gólu na 5:4, přišla hrubka v rozehrávce a opět gól ve Vajnerově síti. „Mančaft takové chyby hrozně sráží. Řekneme si na střídačce, co budeme hrát, všichni hráči na to kývou, že tomu rozumí a pak během deseti vteřin dostaneme branku,“ nechápe Bičiště.

Ve třetí třetině se pak podobně jako v minulém zápase obranná hra Nymburka rozpadla a tým stejně jako proti Pelhřimovu inkasoval během poslední dvacetiminutovky čtyři branky. „Sráží nás individuální chyby. Hráči soupeře prostě nesmí dostávat tolik prostoru. Naši hráči chtějí všichni útočit, jenže my musíme především bránit,“ má jasno nymburský kormidelník Bičiště.
Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace