1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

Bičiště: Tentokrát jsme nehráli dobře

23. 02. 2017

Ve středečním posledním zápase základní části prohráli nymburští hokejisté na domácím ledě s týmem Moravských Budějovic 3:6.

V úvodní třetině padli na obou stranách dva góly a poprvé se tak šlo do kabin za nerozhodného stavu 2:2. „Vstup do začátku nám vyšel, když jsme hned využili přesilovku. Netrvalo ale dlouho a po naší chybě v obranné třetině jsme inkasovali. Po další naší chybě padnul i druhý gól a během chvilky jsme prohrávali dva jedna. Pak jsme přežili dlouhou přesilovky pět na tři, což mohlo být klíčové. Soupeř, který nevyužije takovou přesilovku by neměl vyhrát. V závěru třetiny se nám pak podařilo vyrovnat,“ popisoval vývoj utkání v úvodní části trenér domácího celku Pavel Bičiště.
„Chtěli jsme zůstat u systému, který jsme praktikovali v zápase doma s Kolínem a ve Žďáru, kde jsme hráli dobře, ale druhou třetinu jsme prohráli nula dva. Měli jsme několik přesilovek, ale ty jsme hráli žalostně. Nevytvořili jsme si žádnou střeleckou pozici. Třetina byla z naší strany špatná,“ zlobil se po zápase trenér Nymburka.
To třetí třetiny tak domácí vstupovali s dvougólovým mankem. „Vstoupili jsme do ní aktivně, měli jsme několik střel na bránu, podařilo se nám vstřelit kontaktní gól. Naše hra vypadala dobře, měli jsme přesilovku. Byly tam šance na vyrovnání, ale buď to chytil gólman, nebo to šlo vedle. Příležitosti ke srovnání skóre tam byly. Pak jsme ale z přesilové hry soupeře inkasovali. Soupeř už si pak ve zbytku zápasu své vedení kontroloval a navíc ve vlastním oslabení přidal další gól. Soupeř zaslouženě vyhrál. My jsme nehráli tentokrát dobře,“ smutně ohodnotil výkon svého mužstva nymburský trenér.

Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace