1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

Týden hokeje

Týden hokeje 21.9.2017 od 16:30 na zimním stadionu v Nymburce

Ve čtvrtek 21.9.2017 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. Více podrobností v článku

Bičiště: Třetí třetina mě zklamala

30. 10. 2012

V nedělním zápase druhé hokejové ligy prohrál Nymburk na ledě Žďáru nad Sázavou. Nymburští hokejisté vstoupili do druhé čtvrtiny porážkou, když nestačili na tým z Vysočiny.

První branku utkání vstřelili domácí, ale více ze hry měl v první části Nymburk. „Podařilo se nám rychle vyrovnat. Měli jsme i spousta dalších šancí, ale další branku jsme už bohužel nepřidali,“ litoval po zápase trenér Nymburk Pavel Bičiště. Ve druhé části se strhla na ledě hokejová přestřelka. Domácí se nejprve dostali do vedení 3:1, Nymburk ale dokázal rychle vyrovnat. Žďárští opět strhli vedení, na svoji stranu, těsně před koncem druhé třetiny ale Nymburk opět vyrovnal. „Podařilo se nám celkem třikrát stáhnout náskok domácích. Takže na střídačce byla pohoda. Za nepříznivého stavu 3:1 jsem přeházel lajny a začalo se nám dařit,“ pochvaloval si nymburský trenér. Do poslední třetiny se tak šlo za vyrovnaného stavu 4:4. „Chtěli jsme hrát se zabezpečenou obranou a tlačit se do brány. Jenže díky špatné disciplíně jsme o nadějně rozehraný zápas přišli,“ narážel Bičiště na obdržené branky v závěrečné části. Nymburk ještě v závěru zkusil odvolat brankáře, ale do prázdné branky inkasoval posedmé. „Chtěl jsem aby si hráči zkusili hru v power play. Bohužel jsme v ní neobstáli,“ přiznal nymburský kouč. „S výkonem některých hráčů ve třetí třetině jsem byl značně nespokojen. Celkově mě hra ve třetí třetině zklamala. Mohli jsme klidně získat tři body, nebo alespoň dovést utkání do prodloužení, jenže jedeme domů s prázdnou,“ dodal Bičiště.    

Foto převzato z webu Žďáru nad Sázavou

Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace