1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

Bičiště: Věřili jsme v body

21. 09. 2010

Druholigoví hokejisté Nymburka mají po dvou odehraných kolech na svém bodovém kontě nulu. Poté, co prohráli na ledě Kolína, nevyhráli ani ve druhém střetnutí. Na svém ledě prohráli s Kutnou Horou 1:3.

„Věřili jsme, že doma uděláme body. Začátek byl z naší strany vlažný, ale myslím si, že celé utkání bylo vyrovnané. Nikdo neměl v zápase velkou převahu,“ řekl po prohraném utkání nymburský trenér Pavel Bičiště.

Utkání bylo hodně bojovné a bylo v něm dost vyloučených. „V zápase jsme měli hodně vyloučených, přestože jsme si říkali, že se nesmíme nechávat zbytečně vylučovat. Soupeř měl také spousty vyloučených, ale bohužel jsme nedokázali využít ani dvouminutovou přesilovku pět na tři, přestože jsme tam měli ty nejzkušenější hráče,“ litoval nymburský kouč. „Do poslední třetiny jsme šli za stavu nula dva, tak jsme trochu přeházeli lajny, abychom oživili hru. Dostali jsme se do tlaku, který jsme využili a vstřelili kontaktní branku. Bohužel pak zase přišel zbytečný faul z naší strany, který náš tlak utnul a pak už ten čas pomalu plynul ke konci. Opět jsme zkusili power play. To už je jen o náhodě, že to tam třeba po vyhrané buly propadne. Zatím se nám nedaří střílet branky. Máme tu hráče, kterým se v juniorech střelecky dařilo, bohužel druhá liga je o něčem jiném a především kvalita brankářů je rozdílná,“ dodal nymburský trenér Bičiště.
Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace