1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

Bičiště: Ze zápasu s Kolínem jsme se úspěšně zotavili

15. 12. 2011

Ve středečním zápase druhé hokejové ligy si nymburští hokejisté připsali další tři body za vítězství nad Jindřichovým Hradem. Díky bodovému zisku poskočili v tabulce před svého středečního soupeře Jindřichův Hradec a nyní jim patří 5. příčka.

Nymburk prodloužil sérii domácí neporazitelnosti na pět zápasů a na domácím ledě předvádí výbornou hru se spoustou vstřelených branek. Leč na diváckém zájmu se to neodráží. Na zápas bylo zvědavo pouhých 200 diváků.
„Po Kolínu, kde jsme se v poslední třetině prakticky do ničeho nedostali, proběhla v kabině debata a myslím, že jsme se z tohoto utkání úspěšně zotavili,“ vrátil se ještě trenér nymburského celku Pavel Bičiště k zápasu v Kolíně. Zatímco v Kolíně nevstřelil Nymburk ani jednu branku, nad Jindřichovým Hradcem vedl po dvou třetinách už 6:0. „Měli jsme tam ještě nějaké šance navíc a mohli jsme mít na kontě gólů klidně osm,“ komentoval první dvě dvacetiminutovky domácí trenér. V poslední části však domácí polevili a v závěru třetiny po chybách v obraně dvakrát zbytečně inkasovali. „Ve třetí části jsme byli zbytečně vylučováni a soupeř se díky tomu dostal do šancí, z nichž nakonec i dvě proměnil,“ litoval Bičiště. Tradičně výborný výkon předvedl brankář Kocián. „Zlikvidoval několik šancí. Góly, které dostal, byly po chybách obrany,“ řekl domácí trenér. Tomu se výkon jeho svěřenců v poslední části příliš nelíbil, s body byl však samozřejmě spokojen. „Soupeř měl několik nájezdů dva na jednoho, tři na jednoho, rozebíral nás v našem obranném pásmu. Z toho jsem příliš spokojen nebyl, ale máme tři body a na to, že jsme v závěru nehráli dobře, se historie ptát nebude,“ dodal domácí kouč.    

Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace