1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

čtvrtá příprava: Havlíčkův Brod - Nymburk 1:1

02. 09. 2004

S rebely nerozhodně.

S rebely nerozhodně.
Pouze dva góly padly v přípravném utkání Nymburka v Havlíčkově Brodě
Čtvrtý přípravný zápas na další sezonu ve druhé lize sehráli hokejisté Nymburka na ledě havlíčkobrodkých Rebelů. Do prvního mistrovského zápasu doma s Děčínem zbývá už jen osm dní. Nymburk hrál s dalším tradičním soupeřem, kterého stejně jako Kolínské Kozly v letošní základní části na ledě nepotká.Nymburští byli přeřazeni spolu s Benátkami, Jabloncem a pražskou Kobrou do severní skupiny. Z Havlíčkova Brodu se body často nevozí, Nymburští však stejně jako v loňské sezoně uhráli remízu. Nymburk se v 19. minutě ujal vedení po individuální akci Turinského, který vyvezl puk z obraného pásma a po úniku ho poslal za záda Nerudy. Domácím se podařilo vyrovnat ve 37. minutě, když Kreminu v bráně Nymburka překonal zkušený Cachnín. V poslední dvacetiminutovce byli blíže k výhře domácí, v cestě jim však stál pozorný Kremina.
Branky: 37. Cachnín - 19. Turinský.
Rozhodčí: Parýzek - Bláha, Křivohlavý.
Vyloučení: 3:3.
Využití: 0:0.
Oslabení: 0:0.
Třetiny: 0:1, 1:0, 0:0.
Havlíčkův Brod: Neruda (33. Novák) - O. Včela, Zmrhal, Srnský, Roháčik, Meloun, Beránek, Vomela, Heřmanský Fink, Cachnín, Kubát - Nekvasil, Žák, P. Včela - Kunstmüller, Krajíček, Bukáček - Třetina, Blažek, Klepetko.
Nymburk: Kremina - Kos, Vítů, P. Zeman, Bartoníček, M. Zeman - Dvořák, Volráb, Lukeš - Langer, Skořepa, Jágr - Lipták, Turinský, Duřt - Malina.

Po dalším přípravném zápase nymburských hokejistů byl prezident klubu Tomáš Netík, který je zároveň trenérem týmu, opět spokojen."Nastoupili jsme v improvizované sestavě proti kvalitnímu soupeři, který byl v plné síle," řekl trenér, jenž neměl k dispozici zraněného útočníka Černého a zkušeného beka Kosejka. Stále mu navíc ještě chybí útočník Sirotek, který je po operaci slepého střeva a do přípravy by se měl zapojit až v pondělí."S výsledkem můžeme být spokojeni. Nepovedla se nám jen poslední dvacetiminutovka, naštěstí nás ale podržel brankář Kremina. Náš herní projev je ale stále lepší," myslí si Netík
Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace