1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

Týden hokeje

Týden hokeje - dne 25.1.2018 od 16:30 na zimním stadionu v Nymburce

Ve čtvrtek 25.1.2018 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. Více podrobností

Derby fanoušků má svůj pevný termín

03. 03. 2005

Hrát se bude 19. března od 18 hodin

Dlouho očekávaný historicky druhý duel mezi fanoušky Nymburka a Kolína už má oficiální termín. Oba výběry se střetnou v sobotu 19. března 2005 od 18:00 na zimním stadiónu v Nymburce. Led je zdarma, účastníci tedy pouze uhradí symbolický poplatek (130 Kč) na drobnou odměnu rozhodčímu a časoměřiči a na výrobu DVD filmu z utkání (přineste si s sebou VHS nebo DVD).
Jádro nymburského týmu budou tvořit hráči z loňského utkání. Všichni účastníci se povinně přihlásí na tento e-mail kde napíšou celé své jméno (Ať v tom nemáme bordel). Zúčastnit se může opravdu kdokoliv, kdo letos navštěvoval zápasy Nymburka. Důležitá je chuť si zahrát a bojovat až do posledního dechu . Výjimku tvoří pouze ti, kdož aktivně působí nebo působili v seniorských soutěžích ČSLH. Utkání sice proběhne v přátelském duchu, nicméně doporučujeme sehnat si alespoň základní výstroj v rámci ochrany vlastního zdraví.
Trenérem týmu by měl být opět hráč A týmu Martin Turinský, který spolu s sh a jamesem1 určí sestavu.
Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace