1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

Druhý ročník volby all-star odstartoval

14. 02. 2008

Stejně jako minulý rok máte možnost volit nejlepší hráče druhé ligy skupin Střed a Západ.

A už teď je jisté, že druhá liga bude mít nového krále. Minulého absolutního vítěze Arpáda Györiho již v nominaci nenaleznete. Od loňského ročníku se objevilo pár drobných změn. Hlasující mohou i letos volit své tři ideální formace, navíc se však o Vaši přízeň ucházejí i trenéři, z nichž bude pro hvězdný ligový tým vybrán jeden hlavní trenér spolu s asistentem. Tři vylosovaní hlasující navíc obdrží hokejovou literaturu. Hlasovat můžete na http://www.sc-kolin.cz/allstar

Kandidáty do volby o nejlepší hráče vybíraly redakce klubových webů a fanoušci. Každý tým měl k dispozici pět nominací, první dva a poslední dva o jednu více respektive méně.
Systém ankety zůstává nezměněm, jelikož se osvědčil. Vybíráte tedy tři "pětky" a ke každé navíc nově připojíte jméno jednoho trenéra.

Pro hlasování bude nutná stručná registrace. Po zaregistrování vám na registrační e-mail přijde adresa, kde svou registraci potvrdíte. Tato drobná komplikace je nutná, abychom udrželi objektivitu ankety a byli schopni filtrovat pokusy o zmanipulování soutěže. Na emailovou adresu budete také případně informováni o Vaší výhře.

Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace