1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

Fotbalový turnaj fanoušků hokeje

24. 06. 2005

Hrát se bude 6. srpna ve Všechlapech

Turnaj bude v sobotu 6. srpna na hřišti (povrch tráva) ve vísce Všechlapy, která je vzdálena asi 4 kilometry od Nymburka. Pořadatelé by chtěli pozvat co nejvíce týmů z celé ČR (z moravské skupiny se přihlásil zatím jeden tým). Na fotbalovém hřišti budou pravděpodobně vytvořeny dvě menší (prostě klasická malá kopaná). Hrát se bude 5 hráčů v poli + brankář (s hokejovým střídáním). Na pravidla bude dohlížet rozhodčí. Čas jednoho mače ještě upřesníme, ale neměl by přesáhnout 2*15 minut. Hrát se bude ve skupinách každý s každým a následně play off, které určí celkové pořadí. Každopádně každý tým si měl dostatečně zahrát.
Ve startovném, (které bude upřesněno až podle počtu účastníků), bude zahrnuto občerstvení (guláš, klobása či nějaké maso), možnost sprchy ve dvou kabinách, a také ceny pro nejlepší týmy.

Na hřišti, kde turnaj bude, je příjemná hospůdka s terasou pro 40 lidí, ve které je široký výběr alkoholu, pivo Gambrinus 10, Pillsner 12, velké množství nealkoholických nápojů, možnost klasického občerstvení (utopenci, tlačenka, hermelín, klobása, ....), výběr různých sušenek, chipsů atd, zmrzlina Schöller, music box a podobné vymoženosti.
Každopádně na turnaji půjde také o zábavu a seznámení fan klubů. Vloni se to v Kolíně docela povedlo. Zúčastnily se týmy Žďáru nad Sázavou, Českých Budějovic, Nymburka a dva kolínské týmy. Minimální počet účastníků v jednom souboru je šest, maximální jedenáct. Pokud dá někdo dohromady dva týmy, není žádný problém. Turnaj začne s ohledem na fanoušky ze vzdálenějších koutů republiky a skončí dokud se bude pít (ale rozumně s ohledem na obsluhu, nejdéle druhý den dopoledne). Přesnější propozice až se přihlásí více týmů. Týmy se můžou hlásit na tento e-mail
Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace