1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

Hokejisté se přiblížili Kolínu.

06. 02. 2008

Hokejisté Nymburka mají za sebou další kolo druhé ligy. Tentokrát si připsali 2 body, když v prodloužení porazili Řisuty 2:1. Bylo to vůbec první prodloužení Nymburka v letošní sezoně.

Do konce nadstavbové části ještě zbývá odehrát pět zápasů. Nymburk je v současné době na osmém místě tabulky, o play off se ale zřejmě strhne velká bitva. Zatím to vypadá, že se v ní utká Nymburk, Kolín a Velké Meziříčí. Na jejím konci bude jeden tým z těchto tří zklamaný.

Nejvýhodnější pozici má Kolín, který má na svém kontě 40 bodů a je sedmý. Nejen že má na deváté Meziříčí náskok dvou bodů, ale navíc ho doma čekají relativně hratelní soupeři Roudnice a Děčín. Navíc by mohl přivést výhru i ze Slaného. Nymburk ztrácí na Kolín dva body a má stejně bodů jako Velké Meziříčí. Doma si zahraje stejně jako Kolín už jen dvakrát. Proti Slanému a Sokolovu by měl být favoritem. Podobně jako Kolín, tak i jeden ze tří soupeřů venku je relativně slabší – Roudnice.

Meziříčí je také stále ve hře. Má stejně bodů jako Nymburk, navíc hraje třikrát doma. Výhodou Nymburka je lepší bilance vzájemných zápasů s tímto týmem.

Převzato z Nymburského deníku 5.2. 2008, autor Tomáš Koníček

Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace