1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

Týden hokeje

Týden hokeje - dne 25.1.2018 od 16:30 na zimním stadionu v Nymburce

Ve čtvrtek 25.1.2018 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. Více podrobností

Hradec Králové Krále neulovil.

19. 10. 2005

Nymburk málem přišel o nejproduktivnějšího hráče

Prvoligový Hradec Králové rozhodil své sítě nad Nymburkem. Nabídku na angažmá dostal Lukáš Král.
V současné době nejproduktivnější hráč nymburských hokejistů Lukáš Král dostal lukrativní nabídku z prvoligového Hradce Králové. Tříletou smlouvu ale nakonec nepodepsal.
"Před čtrnácti dny se poprvé ozvali. Nasadili mi brouka do hlavy a asi bych o tom i přemýšlel. Vše za mě ale vyřešil pan Netík, který mě v současné době nikam nepustí. A v podstatě jsem za to rád," řekl Král, který v osmi zápasech nasbíral devatenáct kanadských bodů za osm branek a jedenáct asistencí. Do první ligy Krále prý nic neláká.
"Jsem v situaci, že mě do toho nic netlačí. Mám tady dobrou práci a takhle mi to vyhovuje. Z nabídky jsem vyjukaný rozhodně nebyl," tvrdí hráč, jenž už zkušenosti v první lize nasbíral. V minulosti oblékal dres Mladé Boleslavi a několik zápasů odehrál také v Písku.
"Lukáš Král hraje letos velice dobře. Je to lídr týmu a rozhodně by nám chyběl po všech stránkách," řekl asistent nymburského trenéra Stanislav Bednář

Převzato z Nymburského deníku

Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace