Hvězdě se nyní daří

20. 11. 2004

V minulém vzájemném zápase smetl Nymburk Pražáky 8:1

Nymburk je papírově favoritem nedělního zápasu proti pražské Hvězdě. Ta se ale v posledních zápasech zlepšila.
Základní část druhé hokejové ligy pomalu finišuje. Do konce této části zbývají čtyři kola. Zítra se hokejisté NED Hockey Nymburk postaví ve své ledové aréně proti Hvězdě Praha. Nymburk sice ve středu prohrál v Klášterci, ale přesto zůstal na druhé pozici. Stále se zlepšující pražská Hvězda je s dvanácti body předposlední. V minulém kole pěkně potrápila vedoucí tým tabulky Jablonec, který o své výhře 5:4 rozhodl až v posledních minutách utkání. První vzájemný duel letošní sezony vyhrál Nymburk na soupeřově ledě 8:1. Po dvou gólech v tomto zápase vstřelili Lukeš a Lipták. Jednou se trefili Skořepa, Volráb, P. Zeman a Langhammer. Za hosty snížil až v 59. minutě Oberreiter. Jenže teď přijede do Nymburka trochu jiná Hvězda. Všech svých dvanáct bodů získala v posledních šesti zápasech. Neprve porazila doma Slaný vysoko 8:0, poté vyhrála v Teplicích 5:2, pak doma porazila Klášterec 3:1 a nakonec si přivezla tři body za výhru 9:6 v Sokolově.

"Hvězda dělá v posledních kolech výsledky. Určitě to nebude jednoduchý soupeř. V současnosti taky střílí hodně gólů," je si vědom trenér Nymburka Stanislav Bednář. Zítřejší utkání začíná v 17 hodin a byla na něj delegována trojice rozhodčích Svoboda, Šilhán, Švejda