1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

Jablonec přijel bez svých opor

05. 02. 2005

Po dvou prohrách a jedné výhře si Nymburk proti Jablonci, který si už několik kol před koncem soutěže zajistil vítězství ve skupině, připsal výhru 4:0

Po dvou prohrách a jedné výhře si Nymburk proti Jablonci, který si už několik kol před koncem soutěže zajistil vítězství ve skupině, připsal výhru 4:0.
"Zápas jsme pojali velmi tréninkově, možná i trochu nezodpovědně vůči soupeři. Chtěli jsme našim klíčovým hráčům dát před play off volno, takže nastoupilo několik juniorů, včetně brankáře, který měl v áčku premiéru a na hře to bylo vidět,"řekl kouč Jablonce Ivo Svatoš. "Podle mě to byl dobrý a rychlý zápas. My jsme byli dnes o něco lepší, a tak jsme zaslouženě vyhráli," řekl trenér Nymburka Stanislav Bednář.
Jablonec měl o svém prvenství jasno čtyři kola před koncem a poslední tři zápasy prohrál."Po domácím zápase s Louny jsme získali rozhodující náskok, který nám zajistil první místo. Pak jsme šli výkonnostně dolů. Naše nasazení už nebylo takové, jako v předchozích zápasech a proto jsme třikrát prohráli," vysvětlil pokles formy kouč Jablonce. Nymburk se mohl spolehnout na nového brankáře. Slovenský reprezentant do 20 let, nyní ve službách sparťanské juniorky, Michal Valent dokonce vychytal nulu.
"Brankář nás mile překvapil. Byl to jeho první zápas a on podal velice dobrý výkon. Pro nás je to dobré zjištění, že máme Kreminu a také druhého gólmana, na kterého je spoleh. Samozřejmě jeho výkonnost se ale pozná po několika zápasech," řekl k výkonu brankáře Bednář.
Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace