1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

Týden hokeje

Týden hokeje - dne 25.1.2018 od 16:30 na zimním stadionu v Nymburce

Ve čtvrtek 25.1.2018 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. Více podrobností

Junioři ve finále Krajského přeboru středních Čech.

08. 03. 2007

Junioři hrají o víkendu finále krajského přeboru

Nymburští junioři se na rozdíl o mužů dostali do play off a v něm řádí doslova jako uragán.
Nymburk nejprve suverénně kraloval základní části, kdy si z osmnácti zápasů připsal šestnáct výher, jednu remízu a jednu prohru. Jediná prohra přišla až v posledním kole a prakticky již nic neřešila. Nymburk si ještě před play off stáhnul zpět z Kolína nymburáka Lukáše Volfa, který v letošním roce nastupoval za tamní juniory v lize juniorů. V kanadském bodování kolínského týmu byl Lukáš Volf se 12 brankami a 15 asistencemi na 2. místě kanadského bodování týmu. Dalšími, kdo před play off juniory v boji o juniorskou ligu posílil, jsou hráči nymburského áčka Jiří Martinec a Pavel Ludvík.
Nymburk se v prvním kole play off utkal s Neratovicemi a po vítězství 10:1 v Neratovicích nadělil svému soupeři v odvetě v Nymburce výhru 30:0. Ve druhém kole play off vyhrál v prvním utkání Nymburk na ledě SKLH Benešov/Vlašim 10:0. K odvetě do Nymburka se soupeř již nedostavil. Nymburk tak vyhrál kontumačně 5:0 a ve finále krajského přeboru juniorů se utká proti juniorům Mělníka. Ti skončili po základní části na 3. místě a v play off vyřadili nejprve Černošice a pak Beroun, který skončil po základní části na 2. místě. První utkání finále se hraje v pátek 9. března od 18.00 na Mělníku (Mělník - Nymburk 4:5), odveta je na programu v neděli 11. března od 16.15 (Nymburku stačí jakákoliv výhra či remíza k vítězství v přeboru, v případě jakékoliv prohry - skóre nerozhoduje se prodlužuje). Pokud Nymburk ve finále uspěje, utká se s vítězem Karlovarského a Ústeckého kraje v kvalifikaci o ligu juniorů.  


Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace