Týden hokeje 21.9.2017 od 16:30 na zimním stadionu v Nymburce

Ve čtvrtek 21.9.2017 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. Více podrobností v článku

Junioři vkročili do kvalifikace vítězně

25. 03. 2007

V prvním zápase kvalifikace o ligu juniorů porazili Nymburští hokejisté Mariánské Lázně 9:5 (4:1, 3:3, 2:1).

Nymburk vstoupil do utkání famózně a už ve 4. min. vedl 3:0. Hosté se však nevzdali a bojovali až do konce utkání. Dokonce pět minut před koncem za stavu 9:4 a při dvojnásobné přesilovce odvolali gólmana a v šesti proti třem se ještě pokusili utkání zdramatizovat. Odvážný taktický manévr jim přinesl jeden gól v nymburské síti a tak odveta bude ještě hodně zajímavá. "Při hře pět na pět jsme byli určitě hokejovější a lepší. Dvě třetiny jsme plnili to co jsme si řekli, pak jsme však přestali plnit obranné úkoly a dostali jsme zbytečné góly. Hosté na nás zkoušeli všechno. Mezi druhou a třetí třetinou se někteří naši hráči museli převlékat abychom měli všichni stejné kalhoty a stulpny," řekl po utkání nymburský trenér Petr Hampl. "Kvalifikaci máme dobře rozehranou a pokud budeme hrát tak jako dnes první dvě třetiny tak si myslím, že si ligu zasloužíme více než naši soupeři. Už i tím, že v našem týmu jsou kromě tří hráčů všechno vlastní odchovanci," dodal nymburský trenér, který nezapomněl ani na diváky. "Chtěl bych jim moc poděkovat, že nás přišli podpořit."  Další zápas kvalifikace hraje Nymburk v pátek 30. března v Chomutově, kde hrají svá domácí utkání Louny. V prvním zápase kvalifikace porazily Mariánské Lázně Louny 7:4.
Branky: 1. L. Volf (Vacek), 2. Vacek (Břetenář), 4. Mýto, 19. Červinka (Martinec), 27. Hampl (Boubín), 28. Vacek (Břetenář), 32. Vlach (Martinec), 45. Martinec (Ludvík), 46. Červinka - 14. Bujtár (Svoboda), 26. Vašíček (Němec), 32. Kubeš, 38. Holeček (Tišer), 56. Urbánek (Bašiaga)
Vyloučení: 15:14, navíc Vacek (N) 5+dku, Urbánek, Němec (oba ML) 10 min. os. tr.