1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

Týden hokeje

Týden hokeje - dne 25.1.2018 od 16:30 na zimním stadionu v Nymburce

Ve čtvrtek 25.1.2018 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. Více podrobností

Kdo bude soupeřem Nymburka ve 2. lize?

13. 09. 2005

Barážové sestupy a postupy týmů, ale i finanční problémy jednotlivých mužstev přivedly do 2. ligy nové účastníky. Zrekapitulujme si tedy všechny změny účastníků ve 2. lize.


Kdo bude soupeřem Nymburka ve 2. lize ?

Barážové sestupy a postupy týmů, ale i finanční problémy jednotlivých mužstev přivedly do 2. ligy nové účastníky. Zrekapitulujme si tedy všechny změny účastníků ve 2. lize.
Nováčky ve 2. lize jsou: Písek, Vrchlabí, Řisuty. Písek - sestoupil z 1. ligy, Vrchlabí – postoupilo z krajského přeboru, Řisuty – postoupily z krajského přeboru.
2. ligu opustily: Jindřichův Hradec, Prostějov, Příbram. Jindřichův Hradec – postoupil do 1. ligy, Prostějov – postoupil do 1. ligy, Příbram – sestoupila do krajského přeboru.
Z 1. ligy sestoupila do 2. ligy Opava, ta však neměla zájem 2. ligu hrát a tak převedla licenci do Slaného, který sestoupil ze 2. ligy. Slaný, i když sestoupil, se tak díky tomuto převodu licence ihned do 2. ligy vrátil.

Týmy byly rozděleny do tří skupin následovně:
Skupina ZÁPAD: Sokolov, Klášterec, Most, Teplice, Děčín, Louny, Slaný, Hvězda Praha, Kobra Praha, Klatovy, Jablonec, Řisuty.
Skupina STŘED: Kolín, Chrudim, Havlíčkův Brod, Pelhřimov, Žďár nad Sázavou, Tábor, Milevsko, Nymburk, Benátky, Strakonice, Písek, Vrchlabí.
Skupina VÝCHOD: Orlová, Šternberk, Nový Jičín, Blansko, Kroměříž, Uničov, Přerov, Valašské Meziříčí, Šumperk, Technika Brno, Hodonín, Velká Bíteš.

Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace