1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

Kouč Soudský věří, že se série vrátí do Nymburka

28. 02. 2014

Také napodruhé nymburští hokejisté s Moravskými Budějovicemi prohráli. V odvetě v domácím prostředí podlehli soupeři ve druhém zápase play off druhé ligy 2:4.

„Dostali jsme se do stejných problémů jako v prvním zápase. Nejsme horším týmem. V bruslení i aktivitě na tom jsme stejně, jenže chybujeme v osobních soubojích a přes míru faulujeme. To vše se potom sčítá," řekl trenér Nymburka Pavel Soudský. „Nemáme tak široký kádr jako soupeř, rychleji nám ubývají síly, což se potom projevuje v koncovkách zápasů," pokračoval kouč ve výčtu nymburských problémů. „Měli bychom také přidat v osobních soubojích, hrát více čistě do těla a nefaulovat."
Druhé utkání se od toho prvního příliš nelišilo. „Bylo to bojovné utkání a bylo podobné tomu prvnímu. Věřím tomu, že potřetí s tímto soupeřem neprohrajme. Hraje se na tři vítězství a já pevně věřím tomu, že sérii ještě vrátíme do Nymburka a že se na nás přijde podívat více diváků než tentokrát," pronesl odhodlaně Soudský.
K tomu, aby se tak stalo, by Nymburku mohly pomoci lepší přesilovky. Ve třetí třetině hrál čtyři, ale nevyužil ani jednu. „Nás naopak blbé fauly položily," narážel Soudský na skutečnost, že soupeř využil hned dvě nymburská vyloučení. „My jsme sice v přesilovkách na puku, ale nestřílíme, nemáme agresivitu před brankářem. Z toho se musíme poučit. Vše je potřeba cpát do brány," ví nymburský kouč.
Třetí zápas série, která se přesouvá do Moravských Budějovic, se hraje v sobotu od 18 hodin.

Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace