V plném proudu už je kvalifikace o 2. ligu. více v článku

Kvalifikace Čechy:

Předkolo kvalifikace:

Spei výfuky Praha - Roudnice nad Labem
Ve středu 21. března se v předkole kvalifikace utkal vítěz Pražského přeboru s vítězem Ústeckého kraje. Spei výfuky Praha prohrál doma s Roudnicí nad Labem 1:3. V odvetě v sobotu 24. března však dokázali hokejisté Spei výfuky Praha vyhrát v Roudnici 5:3 a tak protože obě mužstva jednou vyhrála a i skóre bylo vyrovnané muselo se prodlužovat. V prodloužení se trefil zlatým gólem Šrek a poslal tak Roudnici do 1. kola kvalifikace.

1. kolo kvalifikace:

Choceň - VTJ Liberec

Ještě před tím než bylo sehráno předkolo kvalifikace sehrály týmy HC Choceň (vítěz Pardubického kraje) a VTJ Liberec (vítěz Libereckého kraje) 1. kolo kvalifikace. V prvním zápase v Chocni se oba týmy rozešly smírně 5:5, v odvetě v Liberci pak vyhráli hokejisté Chocně přesvědčivě 8:2 a postoupili do 2. kola. Choceň se ve 2. kole utká s vítězem Roudnice nad Labem x Velké Popovice.

Roudnice nad Labem - Velké Popovice
Roudnice nad Labem, která postoupila z předkola kvalifikace se utkání proti vítězi středočeského kraje ve středu 28. března. Odveta je na programu o víkendu ve Velký Popovicích.

Veselí nad Lužnicí - Dvůr Králové nad Labem
Také v souboji Jihočeského přeborníka s vítězem Královeckého kraje je o postupujícím do 2. kola rozhodnuto. V prvním utkání zvítězili v pátek 23. března doma hokejisté Veselí nad Lužnicí na Dvorem Králové 5:2. V nedělní odvetě však hokejisté Dvora Králové zabrali a jednoznačným vítězstvím 7:0 postoupili do 2. kola. Ve 2. kole se Dvůr Králové utká s týmem Rokycan.

Mattoni Karlovy Vary - Rokycany
Mattoni Karlovy Vary jako vítěz Karlovarského kraje nakonec do kvalifikace nenastoupily a vítězové Plzeňského přeboru hokejisté Rokycan tak postoupili do 2. kola bez boje.

Kvalifikace Morava:

Hrají vítězové jihomoravského kraje HC Moravské Budějovice, moravskoslezského kraje HC Karviná a zlínského kraje HC Uherský Brod. Každý s každým doma venku, zatím byly odehrány dva zápasy:

Moravské Budějovice - Karviná 3:5
Karviná - Uherský Brod 8:4

1. Karviná        2 2 0 0 13:7 4
2. M. Budějovice  1 0 0 1  3:5 0
3. Uherský Brod   1 0 0 1  4:8 0

Kompletní los kvalifikace naleznete v sekci "Ke stažení"