1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

Lejsek: stačilo by vyhrát třeba o jednu branku

10. 12. 2006

Pozvánka na utkání s Jindřichovým Hradcem

Nymburk - Hokejisty Nymburka čeká v neděli další zápas ve druhé lize. Na svém ledě budou hostit celek Jindřichova Hradce.

Nymburk prohrál poslední dva zápasy na soupeřových hřištích a klesl na deváté místo tabulky. Jihočeši jsou o jednu příčku lepší, mají o jediný bod víc než Nymburk. V posledním kole prohrál Nymburk na ledě lídra z Vrchlabí 0:5, Jindřichův Hradec vyhrál v prodloužení 2:1 nad Milevskem.

"Bude to opět těžký zápas," má jasno nymburský lodivod Vladimír Lejsek. "V této soutěži totiž lehké zápasy nejsou. Tabulka je velice vyrovnaná a bodové rozdíly jsou minimální."

Po dvou prohrách by už rád Lejsek slavil se svým týmem vítězství. "Byli bychom rádi, kdybychom vyhráli. Když dobře vstoupíme do zápasu, tak se to snad povede," řekl trenér a pokračoval. "Chtěli bychom udělat úspěšnější šňůru. Aby se zvedla psychika i pohoda v kabině."

Obě předešlá utkání letošní sezony vyhráli nymburští borci o gól. "To by stačilo i tentokrát. Jakákoliv výhra je cenná," ví kouč. "Při vyrovnanosti soutěže je důležité neprohrávat a pokud možno v každém zápase bodovat," přeje si nymburský kormidelník.

Nedělní utkání odstartuje v 17 hodin

Převzato z Nymburského deníku

Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace