1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

Milan Kosejk se vrací do Nymburka!

20. 01. 2008

Dlouholetý obránce nymburských hokejistů Milan Kosejk se zítra vrátí do Nymburka. Tentokrát však jako soupeř v dresu Roudnice nad Labem.

 Ve 26. kole druhé hokejové ligy si Nymburk zahraje na domácím ledě proti Roudnici nad Labem.
Před Nymburkem stojí důležitý úkol. V minulém kole se totiž posunul na osmé místo tabulky (má 30 bodů), které zaručuje play off. Pokud chce posílit šance na účast ve vyřazovacích bojích, musí doma tohoto soupeře porazit.
Roudnice je na tom o něco hůře. Ve skupině západ ji patří s dvaceti body  předposlední místo. V současné době je na rozcestí. Buď bude bojovat o záchranu, nebo se ještě popere o play off.
Další výzvou Nymburka je fakt, že se mu v letošní sezoně nepovedlo ještě třikrát po sobě zvítězit. „Rozhodně chceme navázat na poslední dva zápasy. Potřebujeme nutně bodovat a v příštích dvou zápasech máme soupeře, s kterými by to bylo možné,“ má jasno trenér Nymburka Petr Vrabec. O soupeři má pár informací. „Stavějí hru především na trojici zkušených hráčů Žemlička, Šrek, Kosejk. Když se nám povede pokrýt tyto hráče, měly bychom Roudnici porazit,“ myslí si Vrabec.
Ten doufá, že tým promění  šance, které v minulém zápase nedal. „Ve Slaném jsme měli hodně šancí, které jsme nedali. Hráči si musí více věřit. Doufám, že se to zlepší,“ dodal kouč Nymburka.

převzato z Nymburského deníku, autor Tomáš Koníček

Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace