1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

Na druholigovém aktivu se definitivně nerozhodlo.

01. 06. 2014

V pátek 30. května se konal v sídle ČSLH v Praze aktiv zástupců klubů 2. ligy. Na aktivu se rozhodovalo o podobě 2. ligy pro příští sezónu 2014/2015.

Definitivní podoba ještě jistá není. Dva kluby Východní skupiny totiž mají závazky, které je třeba vyrovnat. Již v průběhu víkendu však bylo na webových stránkách obou dotčených klubů uveřejněno, že problémy s účastí v příštím ročníku by neměly být. Definitivně se o podobě 2. ligy bude rozhodovat 4. června. Prozatím se na aktivu rozhodlo, že skupina Východ bude mít 11 účastníků a skupina Západ 18 účastníků. Na Západě by se mělo hrát dvoukolově, poté bude následovat play off. Do play off by opět mělo postoupit 16 týmů. Dva vítězové play off skupiny Západ a vítěz Východ se utkají v kvalifikaci o přímý postup do 1. ligy. Kromě baráže mezi Extraligou a 1. ligou byly všechny ostatní baráže zrušeny a týmy postupují, respektive sestupují přímo. 2.liga by měla odstartovat ve středu 17. září.
Skupina Západ podle vylosovaných čísel: Řisuty, Děčín, Klatovy, Kolín, Moravské Budějovice, Sokolov, Jindřichův Hradec, Jablonec n/N, Trutnov, Kobra Praha, Nymburk, Vrchlabí, Beroun, Bílina, Žďár n/S, Klášterec n/O, Tábor, Pelhřimov.

Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace