1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

Nastartuje ostudný výkon hokejisty?

25. 02. 2014

V sobotu prohráli hokejisté Nymburka ostudně s předposlední Bílinou 3:5 a ještě v pondělí byl trenér druholigových hokejistů hodně rozčílený. Nymburk vstupuje do play off na půdě soupeře, utká se Moravskými Budějovicemi.

„Jasně jsme si řekli, že chceme začínat play off doma, ale to se nestalo. Byla to nehorázná ostuda a já nevím, co si o tom, mám myslet," láteřil kouč Pavel Bičiště. „Lidé na nás pokřikovali právem a my jsme to museli skousnout," neskrýval špatnou náladu nymburský trenér. „Od některých hráčů bych čekal daleko víc," zlobil se šéf nymburské střídačky.
Nymburští chtěli narazit na Jablonec, to by však museli v posledním utkání uspět. Takhle musí cestovat do 150 kilometrů vzdáleného města. „Navíc máme nějaké kluky nemocné, někteří hrají se zraněními, jiní se nedostanou z práce. Nejradši bych k tomu nic neříkal, jsem ještě otrávený z toho, co jsme předvedli v poslední třetině. Jedeme k soupeři v divném rozpoložení, takže nevím, co od toho zápasu očekávat," uvedl Bičiště.
Nymburk v základní části nad celkem Moravských Budějovic doma vyhrál vysoko 7:2, u soupeře prohrál po nájezdech 4:5. „Soupeř má mladé mužstvo, které dobře bruslí. Naše utkání u soupeře nebylo špatné, podali jsme tam bojovný výkon," připomněl nedávný zápas trenér.
Je jasné, že je pro Nymburk velkou nevýhodou začínat u soupeře. „Výhoda soupeře je jasná. Chceme ale odehrát dobrý hokej, ale nevím, co mohu očekávat," dodal kouč.

Série se hraje na tři vítězné zápasy. V úterý hraje Nymburk u soupeře, ve čtvrtek od 18 hodin doma, v sobotu pak zase pojede k soupeři.

Článek převzat z Nymburského Deníku, autor Vladimír Malinovský

Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace