NED Hockey Nymburk - HC Jablonec 11:3 (2:1, 5:1, 4:1)

28. 08. 2012

Ve čtvrtém přípravném zápase rozstříleli Nymburští hokejisté Jablonec.

Přestože Nymburk nastoupil ve velmi okleštěné sestavě, na neškodný Jablonec to stačilo. Střelecky se dařilo nejvíce Šimkovi, který se trefil čtyřikrát. Skvělými individuálními finesami bavil diváky výborně naladěný Martinec, kterého nerozhodil ani prohraný pěstní souboj v závěru zápasu. „Bylo to buch buch, dostal jsem dvě rány a byl konec,“ smál se po utkání Martinec a ledoval si při tom opuchlou tvář. „V tomto období se hodně zaměřujeme na fyzickou kondici, před tréninkem na ledě máme ještě čtyřicet minut tréninku na suchu,“ prozradil po zápase trenér Nymburka Pavel Bičiště. „První třetina byla špatná, v průběhu dalších dvou se to ale už zlepšilo. Stálo to ale není ono a ve hře máme ještě rezervy. Zatím ani nestanovujeme žádnou taktiku, pouze klademe důraz na to, aby se všichni hráči vraceli poctivě dozadu,“ dodal Bičiště.
Branky: 9. Cicvárek (Bílek), 13. Velechovský (Vlach, Šimek), 23. Štěpán (J. Protivný, Martinec), 26. Němeček (Kozák), 33. Martinec (Štěpán), 36. Šimek (Tregl), 38. Šimek (Dulovec), 48. Kozák (Martinec), 49. Bílek (Rys), 51. Tregl (Šimek), 55. Šimek (Tregl, Velechovský) - 13. Tondr (Bříška), Měrtl (Bříška), Kedršt (Kabeláč)
Sestava Nymburka: Matoušek ( 31. Novotný) – Cicvárek, Dulovec, Vlach, Šefl, Dvořák, Kozák – Velechovský, Tregl, Šimek – Štěpán, J. Protivný, Martinec – Němeček, P. Bílek, Rys – M. Protivný

Další přípravné utkání hraje Nymburk ve čtvrtek od 18:00 hodin, kdy přivítá doma Kobru Praha