Týden hokeje 21.9.2017 od 16:30 na zimním stadionu v Nymburce

Ve čtvrtek 21.9.2017 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. Více podrobností v článku

NED Hockey Nymburk – HC Kobra Praha 4:3 (1:0, 1:0, 2:3)

04. 09. 2008

V předposledním přípravném zápase porazil Nymburk doma Kobru Praha.

Po dvě třetiny měl Nymburk trvalou převahu, kterou ovšem vyjádřil jen dvěma góly. A když na začátku třetí třetiny přidal Vondrlík na 3:0 zdálo se že je rozhodnuto. Jenže pak nymburští hráči neuvěřitelně polevili v koncentraci a výsledkem toho byly tři inkasované branky za zády bezmocného Rückla. Půl minuty před koncem však přeci jen rozhodl o zaslouženém vítězství Nymburka Mrňa, který střelou přímo do růžku překonal Matouška počtvrté. „Úvodní dvě třetiny jsme hráli na oko pohledný hokej ovšem bez efektivity. Kobra začala hrát až v poslední třetině, kdy mi už jsme improvizovali v sestavě. Hostům se podařilo třemi brankami vyrovnat, v závěru jsme však přeci jen vydřeli vítězství,“ řekl po zápase trenér Nymburka Petr Vrabec. Stínem zápasu bylo zranění Krätzera, kterého kolenem nevybíravě fauloval hostující Černý. Poslední přípravný zápas před novou sezónou sehraje Nymburk doma v úterý 9. září proti Kolínu.
Branky: Mrňa 2, Haschka, Vondrlík – Verner, Kubišta, Novák
Sestava Nymburka: Rückl – Kříž, Švácha, Topič, Sem, Haschka, Iterský, Kaulfus – Dvořák, Nýč, Vondrlík – Krätzer, Mrňa, Škaloud – Turinský, Šimek, Kadeřábek – Dulovec, Martinec, Fišer.