Týden hokeje 21.9.2017 od 16:30 na zimním stadionu v Nymburce

Ve čtvrtek 21.9.2017 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. Více podrobností v článku

NED Hockey Nymburk - SC Kolín 3:1 (2:1, 0:0, 1:0)

24. 08. 2006

Ve třetím přípravném zápase v tomto týdnu porazil Nymburk doma Kolínské Kozly.

Skóre zápasu otevřel domácí Nýč, který ukázal svůj přehled ve hře a už v 6. min. zasunul puk za záda hostujícího gólmana. O dvě minuty později předvedl první nymburský útok krásnou kombinaci na jejímž konci zvyšoval Dulovec na 2:0. Kolín pak v závěru první třetiny po zmatcích před Kreminovou bránou zásluhou Čtvrtečky snížil.
Od druhé třetiny již hra spadla do průměru a diváci se dočkali branky až v poslední části hry, kdy se v přesilovce trefil od modré Kříž. Pro diváky to nebyl nijak pohledný zápas což potvrdil po utkání i trenér Nymburka Petr Zbíral. „Naše hra se mi líbila jen v první třetině, pak to bylo špatné. Sice dobře napadáme v útočném pásmu, ale máme problémy s koncovkou a obranná hra také není dobrá. Před vlastní brankou nepokrýváme hráče soupeře a z toho pak pramení velké riziko pro naši branku,“ řekl nymburský kouč. Nymburk čeká příští týden série tří přípravných zápasů na ledě soupeře.
Branky: 6. Nýč (Culka, Kosejk), 8. Dulovec (Culka, Nýč), Kříž (Turinský, Kos) – 19. Čtvrtečka (Halamka)
Sestava Nymburka: Kremina – Krejčík, Kosejk, Kos, Kříž, Tomáš, Plíhal – Culka, Nýč, Dulovec – Jágr, Turinský, Havlín – Lipták, Šimek, Pešek – Dvořák, Lojek