1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

Týden hokeje

Týden hokeje - dne 25.1.2018 od 16:30 na zimním stadionu v Nymburce

Ve čtvrtek 25.1.2018 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. Více podrobností

Nehráli jsme vůbec do těla, hledal příčiny porážky Bičiště

16. 02. 2015

V sobotním zápase druhé hokejové ligy prohrál Nymburk na ledě Moravských Budějovic vysoko 7:1.

Nymburští hokejisté jeli do dalekých Moravských Budějovic a pomýšleli přitom na zisk nějakého bodu, ovšem realita byla nakonec úplně jiná. Po špatném výkonu si z Moravy vezou výprask v podobě sedmi inkasovaných branek. Hostům nevyšla už úvodní třetina, ve které inkasovali hned třikrát. „Vstup do zápasu byl z naší strany hodně ospalý a celkem jsme v první části dostali tři góly. Nehráli jsme vůbec do těla. Nesrazili jsme se. Chtělo to soupeři urazit puk, ale nic z toho se nedělo,“ popisoval úvodní dějství trenér Nymburka Pavel Bičiště.
Hned na začátku druhé části se nymburským podařilo vstřelit branku a snížit tak náskok soupeře. „Ve druhé třetině jsme možná byli i lepším týmem. Využili jsme přesilovku pět na tři, když soupeř dostal druhý trest za pozdní nástup po přestávce,“ pokračoval dál v hodnocení zápasu kouč. „Další branku jsme ale už nepřidali. Soupeř nám blokoval v důležitých okamžicích hokejky a to stačilo,“ všimnul si nymburský kormidelník. Navíc v závěru druhého dějství inkasovali hosté počtvrté. „Byl to klíčový okamžik. Pak už jsme se nezmohli na nic,“ trpce přiznal Bičiště. „Soupeř hrál dobře. Hráli nám do těla a dařilo se jim. My teď máme týden pauzu na to, abychom se připravili na Sokolov, který je na druhém místě tabulky,“ řekl na závěr nymburský trenér Bičiště.

Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace