1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

Netík je zatím spokojen

19. 08. 2004

Nymburk má za sebou první dva přípravné zápasy. Ani v jednom se mu nepodařilo zvítězit. Nejprve prohrál doma s Jabloncem 1:3, a pak opět doma s Havlíčkovým Bodem 2:4.

Nymburk má za sebou první dva přípravné zápasy. Ani v jednom se mu nepodařilo zvítězit. Nejprve prohrál doma s Jabloncem 1:3, a pak opět doma s Havlíčkovým Bodem 2:4. Prezident klubu Tomáš Netík je však s oběma odehranými zápasy spokojen. „Utkání nám ukázala, to co jsme chtěli vidět. Samozřejmě bychom rádi i v přípravných zápasech vyhrávali. Zápas s Havlíčkovým Brodem už byl oproti utkání s Jabloncem přeci jen hokejovější. Je třeba vidět, že Havlíčkův Brod je velice kvalitní tým, přesto s výkonem našeho mužstva jsem dá se říci spokojen.“ řekl.
Spokojenost u Netíka vládne s výkony Martince a Liptáka, dalším kdo se zkouší prosadit do Nymburského kádru je kolínský Malina. Ani jeden přípravný zápas neodehrál nemocný Sirotek, stejně jako Hnát, který se snaží prosadit v Norsku do týmu nejvyšší soutěže. Pakliže na testech v severské zemi neuspěje měl by hrát v Nymburce. Naopak oba zápasy odehrál za Nymburk obránce Přemysl Zeman, který již za Nymburk hrál v sezóně 2002/2003.
Nymburk také stále nemá trenéra. O něm se mělo definitivně rozhodnout tento pátek, ovšem Netík ještě termín o týden posunul. „Richard Žemlička ještě dostal nabídku ze Slovenska z extraligového Popradu. Příští pátek by však už mělo být rozhodnuto.“ Když Richard na testech uspěje, povedu tým já společně se Stanislavem Bednářem.“ Řekl Netík.
Nymburk v posledních letech navázal úzkou spolupráci s Mladou Boleslaví, odkud chodili do Nymburka hráči na střídavý start. „Letos se spolupráce s Mladou Boleslaví zatím nevyvíjí příliš příznivě. Poslední tři roky sem chodili hrát mladí hráči, kteří byli v kádru Boleslavi ovšem nedostávali příliš příležitostí. Uvidíme jak to bude letos. V úterý bychom se měli dohodnout, které hráče nám Boleslav uvolní na střídavý start. Nemáme však zájem o hráče, kteří budou z prvoligového týmu vyřazeni. Máme zájem o hráče, kteří budou v Boleslavi hrát ve třetí, čtvrté lajně a do Nymburka budou jezdit na střídavý start.“ uvedl k otázce spolupráce Netík

Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace