1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

Týden hokeje

Týden hokeje - dne 25.1.2018 od 16:30 na zimním stadionu v Nymburce

Ve čtvrtek 25.1.2018 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. Více podrobností

Netík je zatím spokojen

19. 08. 2004

Nymburk má za sebou první dva přípravné zápasy. Ani v jednom se mu nepodařilo zvítězit. Nejprve prohrál doma s Jabloncem 1:3, a pak opět doma s Havlíčkovým Bodem 2:4.

Nymburk má za sebou první dva přípravné zápasy. Ani v jednom se mu nepodařilo zvítězit. Nejprve prohrál doma s Jabloncem 1:3, a pak opět doma s Havlíčkovým Bodem 2:4. Prezident klubu Tomáš Netík je však s oběma odehranými zápasy spokojen. „Utkání nám ukázala, to co jsme chtěli vidět. Samozřejmě bychom rádi i v přípravných zápasech vyhrávali. Zápas s Havlíčkovým Brodem už byl oproti utkání s Jabloncem přeci jen hokejovější. Je třeba vidět, že Havlíčkův Brod je velice kvalitní tým, přesto s výkonem našeho mužstva jsem dá se říci spokojen.“ řekl.
Spokojenost u Netíka vládne s výkony Martince a Liptáka, dalším kdo se zkouší prosadit do Nymburského kádru je kolínský Malina. Ani jeden přípravný zápas neodehrál nemocný Sirotek, stejně jako Hnát, který se snaží prosadit v Norsku do týmu nejvyšší soutěže. Pakliže na testech v severské zemi neuspěje měl by hrát v Nymburce. Naopak oba zápasy odehrál za Nymburk obránce Přemysl Zeman, který již za Nymburk hrál v sezóně 2002/2003.
Nymburk také stále nemá trenéra. O něm se mělo definitivně rozhodnout tento pátek, ovšem Netík ještě termín o týden posunul. „Richard Žemlička ještě dostal nabídku ze Slovenska z extraligového Popradu. Příští pátek by však už mělo být rozhodnuto.“ Když Richard na testech uspěje, povedu tým já společně se Stanislavem Bednářem.“ Řekl Netík.
Nymburk v posledních letech navázal úzkou spolupráci s Mladou Boleslaví, odkud chodili do Nymburka hráči na střídavý start. „Letos se spolupráce s Mladou Boleslaví zatím nevyvíjí příliš příznivě. Poslední tři roky sem chodili hrát mladí hráči, kteří byli v kádru Boleslavi ovšem nedostávali příliš příležitostí. Uvidíme jak to bude letos. V úterý bychom se měli dohodnout, které hráče nám Boleslav uvolní na střídavý start. Nemáme však zájem o hráče, kteří budou z prvoligového týmu vyřazeni. Máme zájem o hráče, kteří budou v Boleslavi hrát ve třetí, čtvrté lajně a do Nymburka budou jezdit na střídavý start.“ uvedl k otázce spolupráce Netík

Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace