1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

Týden hokeje

Týden hokeje - dne 25.1.2018 od 16:30 na zimním stadionu v Nymburce

Ve čtvrtek 25.1.2018 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. Více podrobností

Nymburk chtěl Žemličku, ten ale nepřijde

06. 02. 2008

Snad každý, kdo se pohybuje v hokejovém prostředí, zná jméno Richard Žemlička. Toho chtěl získat hokejový klub v Nymburce.

Bývalý Sparťan Richard Žemlička nyní obléká dres druholigové Roudnice nad Labem. O zkušeného třiačtyřicetiletého hráče měl zájem nymburský klub. Jenže hráč nakonec nepřijde. Všechny kluby měly možnost posilovat svůj tým do konce ledna, Nymburk toho ovšem nevyužil. „Měli jsme o něj zájem, Roudnice ho ale nepustila. Bojuje totiž o záchranu druhé ligy a Žemlička je její oporou,“ vysvětlil šéf nymburského klubu Tomáš Netík.

Do Nymburka nepřijde ani spoluhráč Žemličky Pavel Šrek, též bývalý Sparťan „I o něj jsme měli zájem, důvod, proč nepřijde, je stejný,“ řekl Netík. Nymburk tak do posledních zápasů, ve kterých bojuje o play off, neposílil ani jedním hráčem. „Jiného kvalitního hráče bychom asi nezískali, takže nemělo cenu do týmu nějakým způsobem zasahovat. Navíc máme možnost využít juniory z Mladé Boleslavi, Sparty nebo i vlastní juniory,“ dodal šéf klubu.

Převzato z Nymburského deníku 5.2. 2008, autor Tomáš Koníček

Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace