1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

Nymburk hraje ve středu derby v Benátkách

20. 02. 2007

Hokejisté Nymburka potřebují k postupu do play off nutně bodovat. Čeká je těžký zápas na ledě třetích Benátek nad Jizerou.

Další důležité utkání čeká dnes v 18 hodin nymburské hokejisty. V derby si zahrají proti Benátkám zápas 42. kola druhé ligy.
Nymburští hokejisté se chtějí prodrat do play off a tak je pro ně každý bod velice cenný. Benátky jsou v současné době na třetím místě tabulky, ovšem druhé místo, které by jim zaručilo výhodu domácího prostředí i ve druhém kole play off, je pro ně lákavé.
Navíc je derby pro každý tým zároveň prestižní záležitostí. „Mezi námi je rivalita a Benátky se nás budou chtít pokusit dostat z play off,“ myslí si kouč Nymburka Vladimír Lejsek, který čeká velmi těžký zápas. „My potřebujeme každý bod, naopak oni můžou hrát v pohodě,“ uvědomuje si kouč. „Určitě nás ale nebudou šetřit. Navíc Benátkám se teď docela daří a hrají v pohodě,“ všiml si nymburský trenér.
Jeho svěřenci si musí dát pozor na začátek, který minule nezvládli. „Bylo to pro nás ponaučení a nemělo by se to opakovat,“ dodal kouč.
Nymburk letos v souboji proti Benátkám dvakrát zvítězil (3:2 a 4:3). Na ledě Benátek si připsal bod za remízu 2:2. Podaří se souboru Vladimíra Lejska vybojovat důležité body, které tým potřebuje k postupu do play off?

Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace